YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Eylül 2017 Pazar

Mami SAHIN

4 Eylul Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Uluslarası yarışlardan sonra bugün Adana programına devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan THE FLAMINGO, son ikinciliğinde geliyorum sinyalleri verdi. İdman pistindeki işlerini yarışa yansıtması durumunda bugün kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise EUPHRATES olacak. Arap atlarına ait maiden mücadelede start alacak olan Turbo yavrusu artık yarış kazanacak duruma geldi. Bugün burada kazanarak ilgililerinin yüzünü güldürebilir. 

Adana programında bugün daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler günün son ayağında start alacak olan GİRAY KASIRGASI'na güvenebilir. Ağır kilosuna rağmen formunu artıran ve ideal mesafesinde koşacak olan safkan burada kapanışı yapabilir. Ufak kuponlarda risk alınarak farklı bir tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3-4 / 2

Normal Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3-4 / 2-6