YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

4 Eylül 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

5 Eylul Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ABBASİYEOĞLU (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜZYIL (7) en yakın takipçisi olacaktır.RÜZGARVELİCAN (6) ve ÖZPERİ (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan GUTİ (5) koşudaki favori isimdir.ŞÜKRANIN OĞLU (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DİDİMOĞLU (7) ve İNANLI OĞLU (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SEA HORSE (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.GOOD HEARTED (1) en yakın takipçisi olacaktır.SİVEREK BEYİ (4) ve TRENDSETTER (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan KIZMAZ ÇİÇEĞİ (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ACARKAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.DİCLE NEHRİ (3) ve ÖZHABER OĞLU (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki FREESIA (4) ve AIGAI (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.UNIVERSE (3) en yakın takipçileri olacaktır.DOUBLE STEEL (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla TAŞÇI PEHLİVAN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CAPPADOCIA (2) en yakın takipçisi olacaktır.TEKÇAPKAN (12) ve ALTINSİMA (10) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki SPARTACUS (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.POWERRUN (3) en yakın takipçisi olacaktır.CALIFORNIA (10) ve DİŞİDİ (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla EYLÜLDEGEL (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DENİZCİKIZI (3) en yakın takipçisi olacaktır.ASTRAKIZI (1) ve GİZEMLİTAY (9) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Formda olan KAZAZEDE (3) koşudaki favori isimdir.DORUGÜZEL (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SULTANDAN (7) ve HAYALET SÜVARİ (5) sonraki ihtimallerdir.