YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA TAHMİNLERİ GECE, ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Eylül 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

5 Eylul Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ABBASİYEOĞLU (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜZYIL (7) en yakın takipçisi olacaktır.RÜZGARVELİCAN (6) ve ÖZPERİ (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan GUTİ (5) koşudaki favori isimdir.ŞÜKRANIN OĞLU (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DİDİMOĞLU (7) ve İNANLI OĞLU (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SEA HORSE (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.GOOD HEARTED (1) en yakın takipçisi olacaktır.SİVEREK BEYİ (4) ve TRENDSETTER (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan KIZMAZ ÇİÇEĞİ (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ACARKAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.DİCLE NEHRİ (3) ve ÖZHABER OĞLU (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki FREESIA (4) ve AIGAI (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.UNIVERSE (3) en yakın takipçileri olacaktır.DOUBLE STEEL (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla TAŞÇI PEHLİVAN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CAPPADOCIA (2) en yakın takipçisi olacaktır.TEKÇAPKAN (12) ve ALTINSİMA (10) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki SPARTACUS (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.POWERRUN (3) en yakın takipçisi olacaktır.CALIFORNIA (10) ve DİŞİDİ (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla EYLÜLDEGEL (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DENİZCİKIZI (3) en yakın takipçisi olacaktır.ASTRAKIZI (1) ve GİZEMLİTAY (9) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Formda olan KAZAZEDE (3) koşudaki favori isimdir.DORUGÜZEL (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SULTANDAN (7) ve HAYALET SÜVARİ (5) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN