YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

5 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

5 Eylul Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda SEYŞELLER (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.MERKÜR (5) en yakın takipçisi olacaktır.OKO MOYE (1) ve FLICKAM (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla BABALARINBABASI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.APASBEY (2) en yakın takipçisi olacaktır.BAYKOÇ (3) ve KIZGINDEMİR (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki COMFORT ZONE (2) ve TOYGAR (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MISTER RAIN (3) en yakın takipçileri olacaktır.BLUE POWER (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla THE WORLD IS YOURS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CAPTAIN PITT (1) en yakın takipçisi olacaktır.HARPUTLU (4) ve KOSTANAY (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan TRY MY (7) koşudaki favori isimdir.GÜLÜFER (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ANFIELD (1) ve MİRAYKIZ (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DERHADIR (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BARSKAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.KUTLUERİNOĞLU (9) ve KIZILTUĞ (8) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla PROXIMO (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SİNKIZI (8) en yakın takipçisi olacaktır.BURGUNDY BLUE (1) ve ORANGE BLOSSOM (2) sonraki ihtimallerdir.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN