YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

5 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

5 Eylul Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda SEYŞELLER (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.MERKÜR (5) en yakın takipçisi olacaktır.OKO MOYE (1) ve FLICKAM (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla BABALARINBABASI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.APASBEY (2) en yakın takipçisi olacaktır.BAYKOÇ (3) ve KIZGINDEMİR (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki COMFORT ZONE (2) ve TOYGAR (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MISTER RAIN (3) en yakın takipçileri olacaktır.BLUE POWER (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla THE WORLD IS YOURS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CAPTAIN PITT (1) en yakın takipçisi olacaktır.HARPUTLU (4) ve KOSTANAY (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan TRY MY (7) koşudaki favori isimdir.GÜLÜFER (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ANFIELD (1) ve MİRAYKIZ (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DERHADIR (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BARSKAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.KUTLUERİNOĞLU (9) ve KIZILTUĞ (8) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla PROXIMO (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SİNKIZI (8) en yakın takipçisi olacaktır.BURGUNDY BLUE (1) ve ORANGE BLOSSOM (2) sonraki ihtimallerdir.


14.12 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN