YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

5 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

5 Eylul Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Katıldığı iki yarışı da birbirinden etkileyici Babalarınbabası, devam ettirdiği formuyla yine çok şanslı. İstanbul'dan iddialı giden Baykoç ile ilk startını usta atlar gibi koşarak kolay kazanan Apasbey favorinin öncelikli takipçileri. Yükselişini sürdüren Kızgındemir, öndeki kapışmalardan istifade edebilecek düzeyde. Pist ayırt etmeksizin Ankara'da katıldığı koşuları bu grup için yeterli Abuzerhat, gözden uzak tutulmamalı. Sürekli üzerine koyan Boğazlı, hata affetmez.

SIRALAMAM: 1-3-2-4-6-7

3. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir çıkış yakalayan Blue Power ile kısa bir süre istirahat eden Toygar arasındaki mücadeleye, mesafenin başarılı isimlerinden Comfort Zone'de katılacaktır. Bir üst gruptaki son yarışı etkileyici Ian Tapp, gününde olduğu zaman ne denli farklı koşabildiğini bir kez daha göstermiş oldu. Açıklarını kapatan Parlan ise bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır.

SIRALAMAM: 5-4-2-3-7-8

4. Koşu: Kocaeli ve Bursa'daki son yarışları oldukça parlak The World Is Yours, muhafaza ettiği güzel durumu ve kendisini bir kez daha tercihleyen klas binicisiyle yarışa ağırlığını koyacaktır. Yeni yeni kendini bulan Junior Pianist ve Captain Pitt sert takipçileri.

SIRALAMAM: 2-5-1

5. Koşu: Elverişli rakipler arasında Try My, tecrübesini konuşturarak şeytanın bacağını kırabilir. Aşama kaydeden Miraykız ve iyi duruma ulaşan Gülüfer ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 7-5-2

6. Koşu: İstanbul iç piste bu sınavı için eksiksiz bir hazırlıktan geçen Derhadır, bilinen güç ve kalitesiyle tartışılmaz koşunun da ciddi favorisidir. Nefesten etkilenmediği takdirde kazanması normal sonuç olacaktır. Aksi takdirde karışacak olan ayakta; Kutluerinoğlu, Barskan, Yeşilmaske ile Excalibur devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 5-9-4-11-2

7. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1900 metrelik kum yarışını 2.01.68 gibi ciddi bir dereceyle çok kolay kazanan Proximo, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. Sinkızı ve Burgundy Blue bahis oyunları için düşünülebilir.

SIRALAMAM: 5 // 8-1