YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

5 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

5 Eylul Sporx.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Kocaeli programında sığınacağımız ilk liman yarış hayatının ilk koşusunu güzel bir şekilde kazanan APASBEY olacak. Yalaz yavrusu yatkın olduğu pist ve mesafede günün ilk ayağında kendine uygun rakipler yanında start alacak. Kazanarak yarış hayatının ikinci koşusunda da birincliğe ulaşabilir. Güvenerek tek olarak bırakacağız. 

Günün ikinci ayağında ise 3 ve yukarı İngiliz safkanlarına ait Handikap mücadele var. Son yarışı ölçü olmayan ve idman pistindeki kısa işleri beğenilen MISTER RAIN, startta oyalanmazsa bu grupta söz sahibi olacaktır. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Kocaeli programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. İstikrarlı form durumunu sürdüren ve Bursa'daki uzun mesafeli yarışı sonrası tekrar Kocaeli'ye getirilen BURGUNDY BLUE, burada kapanışı yapabilir. Alternatif şablonlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir.

Eko Kupon: 2 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 4-9 / 1

Normal Kupon: 2 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 4-9 / 1-2