YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 ŞUBAT YARIŞLARINA AİT TÜM İÇERİKLER ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

5 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

5 Eylul Sporx.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Kocaeli programında sığınacağımız ilk liman yarış hayatının ilk koşusunu güzel bir şekilde kazanan APASBEY olacak. Yalaz yavrusu yatkın olduğu pist ve mesafede günün ilk ayağında kendine uygun rakipler yanında start alacak. Kazanarak yarış hayatının ikinci koşusunda da birincliğe ulaşabilir. Güvenerek tek olarak bırakacağız. 

Günün ikinci ayağında ise 3 ve yukarı İngiliz safkanlarına ait Handikap mücadele var. Son yarışı ölçü olmayan ve idman pistindeki kısa işleri beğenilen MISTER RAIN, startta oyalanmazsa bu grupta söz sahibi olacaktır. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Kocaeli programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. İstikrarlı form durumunu sürdüren ve Bursa'daki uzun mesafeli yarışı sonrası tekrar Kocaeli'ye getirilen BURGUNDY BLUE, burada kapanışı yapabilir. Alternatif şablonlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir.

Eko Kupon: 2 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 4-9 / 1

Normal Kupon: 2 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 4-9 / 1-2


19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN