YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Eylül 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

6 Eylul Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 2-3-7-11-5

2. Koşu: Sıralamam: 1

3. Koşu: Sıralamam: 1/2

4. Koşu: 2 numaralı WINCHESTER ile 6 numaralı MAHİR BEY ekonomik kuponlara öncelikle işaretlenmelidir. Sıklet avantajı bulunan 9 numaralı MARAZ HAN dikkate alınmalı. Yarış seçilerek koşulan 4 numaralı PADRINO unutulmamalı. 5 numaralı HILL HEAD, 3 numaralı CİVANHAN,1 numaralı WRITE TO ELLIE, 10 numaralı TORPEDO ile 8 numaralı PRENSES TORUN yazılarak ilk ayak geçilebilir.  

5. Koşu: Bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olan 2 numaralı FARİLYALI vermiş olduğu aradan etkilenmemesi durumunda son yarışını kazanmış olduğu pist ve jokeyi idaresinde kaldığı yerden devam edebilir. Kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 1 numaralı REKOR favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir. 2 numaralı URASHAN sürprizim.

6. Koşu: Sert gruptaki son koşusunu ölçü almadığım 3 numaralı MOSKOVAATEŞİ dişine göre rakipler arasında birinciliğin en güçlü adayıdır. 1 numaralı AKKULA ile 4 numaralı ÖZPAR rakip yazacaklara önerilerim.

7. Koşu: Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan formunu beğendiğim 1 numaralı ULUDAZ’ın, sonlarda yapacağı etkili sprinti ile kazanan olmasını bekliyorum.

8. Koşu: Yarış hayatının ilk startında yaşadığı şansızlıklara rağmen sahadan tam not alarak ayrılan 1 numaralı BÜTÜNAY bu kez daha tecrübeli gireceği koşuda ilk şans vereceğim isimdir. 6 numaralı GALİÇYA, 2 numaralı DİNÇGÖR ve 10 numaralı TORERO öncelikle rakipleridir. 8 numaralı MİRACIM ile 5 numaralı ESERALP daha sonra.

9. Koşu: İstanbul çiminde start aldığı son 2 yarışını başarılı buldum 1 numaralı KAVZAN favorimdir. 6 numaralı DALİCİM ilk rakibidir. Küçük kupon yapacaklar bu ikiliyi ayırmasınlar. Sonlarda sert gelmesini beklediğim 7 numaralı BAKIRCIBEY ile kazanarak moral bulan 2 numaralı OLGUNBABA dikkate alınmalı. 5 numaralı ZAL sürprizim.

Kaynak: nesine.com


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN