YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Eylül 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

6 Eylul Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Uyumlu jokeyiyle son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ÇOLAKLI OĞLU (3) birinciliğe en yakın isimdir. CONİLEŞ (2) ciddi rakibi olup ŞANLI BETEŞ (9) ihmal edilmemelidir. CELLUTHANKIZI (8) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız KORATEŞ (6), son koşusunu kazanmış olan DALLICALI (4), ŞUBATHAN (2) ve son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan GOBAKLI (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Uyumlu jokeyleriyle son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan NASİPLİ (2) ve SAWYER (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. BROKEN ARROW (1) ciddi rakipleri olup SASPUNAS (6) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan hafif kilolu DİLARA GÜZELİ (7) birinciliğe en yakın isimdir. FIRILDAK (2) ciddi rakibi olup JÜPİTER (4) ihmal edilmemelidir. ÜÇMAYIS (9) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Kum pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan KURMAN (1) ilk şanslı isimdir. Ekürili KISRAĞINTAYI (3-8) ciddi rakibi olup PARA SAÇAN (14) ihmal edilmemelidir. KIRMIZI FULARLI KIZ (10) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Etkili jokeyiyle son startını kazanmış olan SAALİH (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız MOONBOW (3) ve FOR THE REST (1) ciddi rakipleri olup STURDY (9) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: İlk startını etkili jokeyiyle çok rahat kazanmış olan BABAREŞİT (4) birinciliğe en yakın isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KIRIMLI (1) ve ÖZDEMİR BEY (2) ciddi rakipleri olup ARVİŞ (6) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ÖZÇOCUK (6), ekürili ALNURA (8-3-10) ve SAĞIRLI ŞAH (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Etkili jokeyiyle NAZEYİN KIZI (11) ciddi rakipleridir.

9.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ELİF NUR (5) ilk şanslı isimdir. Tecrübeli jokeyiyle EAS (2) ciddi rakibi olup artan formuyla RACON (11) ihmal edilmemelidir. DUMRUL (6) sonraki ihtimaldir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN