YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

6 Eylül 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

6 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son yarışlarını ölçü almadığımız MAVİ ATEŞ (5) ve CANYOLDAŞ (3) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. Son koşularıyla dikkat çeken ERPINARLI (11) ve ekürili CABBARREİS (2-6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Start aldığı tüm koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan MAVİDALGA (1) tecrübeli jokeyiyle ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla THOR (6) ciddi rakibi olup NİLDA (8) ve ERBABAM (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan OBRA REİS (1) ilk şanslı isimdir. Uyumlu jokeyiyle SENATOR ALTUNBAŞ (2) ciddi rakibi olup TAKAYAMA (4) ve DONG FENG (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken WINCHESTER (2) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla PADRINO (4) ciddi rakibi olup hafif kilo avantajıyla TORPEDO (10) ihmal edilmemelidir. WRITE TO ELLIE (1) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son startını çok rahat kazanmış olan REKOR (1), aynı pistte başarılı yarışlar sergilemiş olan URASHAN (2) ve FARİLYALI (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. TORUN RÜZGAR (4) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan AKKULA (1) ilk şanslı isimdir. Hafif kilo avantajıyla TEKTEKİNOĞLU (5) ciddi rakibi olup MOSKOVAATEŞİ (3) ihmal edilmemelidir. GEDİZKAYA (2) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı mesafeli bir önceki startını rahat kazanmış olan ULUDAZ (1) usta jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isim olup MARVELOUS IRON (5) ve YAĞIZINOĞLU (3) ciddi rakipleridir. STALLION FALCON (2) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startıyla dikkat çeken ekürili BÜTÜNAY (1-4) birinciliğe en yakın isimdir. İyi form durumuyla DİNÇGÖR (2) ciddi rakibi olup GALİÇYA (6) ihmal edilmemelidir. TORERO (10) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken DALİCİM (6) ve ekürili KAVZAN (1-17) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup OLGUNBABA (2) ciddi rakipleridir. Ekürili CANDOSTUM (4-11) ihmal edilmemelidir.


27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN