YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

6 Eylul Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Güne oldukça zorlu bir koşu ile başlayacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Sentetik pisteki ilk startını tabela dibinde tamamlayan Cabbarreis, Salı günkü düzlük sprintinde oldukça iyiydi. Bir türlü gerçek gücünü performansına yansıtamayan Canyoldaş, elverişli rakipler arasında birinciliğin bir diğer güçlü adayı. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Özgenhan, takı değişikliğine giden Mavi Ateş, formunu sürekli geliştiren Erpınarlı ile ekürileriyle birlikte Viranekaya sürprize açık koşuda gözden uzak tutulmamalı. Sahra Yeli ile Özhaber Sultan sürpriz.

SIRALAMAM: 2-3-7-5-11-9-8-12

2. Koşu: Diğer koşularının aksine beklemeyi tercihlediği Bursa'daki son 1200 metrelik çim yarışında, viraj dönüldükten sonra sürekli dışarıya doğru gitmek istemesinden dolayı binicisini çok uğraştıran Mavidalga'nın sonlardaki kuvvetli atakları ancak kendisine Amankaya'nın hemen gerisinde 2.lik getirdi. Koruduğu güzel durumuyla ufak ve misli kuponlara tek yazılabilir. Kocaeli pistindeki son kum yarışı bir nevi kendisine galop niyetine gelecek olan Thor, tempolu koşuları seven Şahin Tepesi ile sevdiği piste Erbabam favorinin hatalarından istifade edeceklerdir.

SIRALAMAM: 1-6-5-2

3. Koşu: Startla birlikte iyi bir tempo kurduğu son 1300 metrelik çim startında, koşunun tüm yükünü çeken ve sonlarda birbirlerine sürükleyerek gelen Superztar ile Semih Bey ikilisine direnemeyerek 3.lükle ayrılan Obra Reis, son kez Cumartesi gerçekleştirdiği 1000/1.02 - 400/22.3 R galobunun sonlarında fotoya artırarak girmesiyle bir hayli beğenimi topladı. Bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Tayı ufak ve misli kuponlara tek yazabilirsiniz. DİLBAĞI takıldıktan sonra gayet etkileyici yarışlar sergilemeye başlayan Senator Altunbaş ise favorinin adeta gölgesi olacaktır.

SIRALAMAM: 1-2

4. Koşu: Aradan sonra iki yarış görerek açıklarını kapatan ve bu aralar idmanlarında farklılaşan Torpedo, uygun kilosuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Formunu önemli ölçüde geliştiren Maraz Han, Ankara'dan iddialı gelen Prenses Torun ile pist ayırt etmeyen Hill Head en küçük hatayı affetmezler. Mesafenin başarılı isimlerinden Winchester, göz ardı edilmemeli. İdmanlarından farklı koşan Padrino ve dengi rakipler arasında Write To Ellie sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 10-9-8-5-2-4-1

5. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı son 2000 metre mesafeli sentetik pist koşusunu 2.04.44 gibi gayet iyi bir dereceyle kolay kazanan Rekor, muhafaza ettiği güzel durumu ve elverişli rakipler arasında yine çok şanslı. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 3-2

6. Koşu: İyi durumunu devam ettiren Akkula ile yarış galobunda kusursuz bir görünüm içerisindeki Moskova Ateşi arasındaki mücadeleye, dengi rakipler arasında Özpar'da katılabilir.

SIRALAMAM: 1-3-4

7. Koşu: Son koşularına nazaran daha uygun rakipler arasında start alacak olan Yağızınoğlu, kusursuz idman görünümüyle şeytanın bacağını kırabilir. Uzun galobunu beğendiğim Uludaz ile Salı günkü sprinti ışıltılı Marvellous Iron favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 3-1-5

8. Koşu: Yarışa başta adapte olamadığı ilk 1200 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra toparlanıp yaptığı kuvvetli ataklarıyla ciddi bir ara kapatan Bütünay, oldukça parlak bir 2.liğe imza attı. Gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle favorimdir. Özgenhan ile birlikte yaptığı sprintinde yeşil ışık yakan Galiçya ve yine Günerbey ile tamamladığı hazırlıklarında çok değiştiğini belirtmek istediğim Miracım ihmale gelmezler. Torero ile Dinçgör hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 1-6-8-10-2

9. Koşu: Sürekli artan kondisyonuyla Dalicim, yükselişini sürdüren Olgunbaba, İstanbul pistini seven Pamuk Abla ile Kavzan ilk etapta düşünülmeli. Bakırcıbey ve Zal kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 6-2-3-1-7-5


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN