YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Eylül 2017 Perşembe

GanyanTime.com

7 Eylul Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 9-7-3-6-2

2. Koşu: Sıralamam: 1-4 / H

3. Koşu: Sıralamam: 2

4. Koşu: Sıralamam: 1 / 5-2-3

5. Koşu: Daha iyi rakipler arasından gelen 1 numaralı ALTINKAFES favorimdir. İstanbul’dan hedef yapılarak getirilen 2 numaralı BABAFARUK en sert rakibidir. 9 numaralı TEKSAYFA, 3 numaralı EGESAL, 4 numaralı KARABERK ve 8 numaralı BURUK SULTAN maiden’a veda etmeye yakın isimlerdir. Geniş kuponlar bu ayağı kapatabilir.

6. Koşu: Çim pistte çıktığı 2 yarışında da geçilmeyen 1 numaralı MY WILL’in, önde rahatsız edilmediği takdirde İstanbul’da olduğu gibi yine beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

7. Koşu: 6 numaralı KAİNAT, 1 numaralı THE DAUGHTER SUN ve 2 numaralı DESTINO ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 7 numaralı LEGEND OF CARIA ile 8 numaralı SEFİRE SULTAN yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

8. Koşu: Bu kez son koşularına oranla daha uygun grup bulan ve tam mesafesine çıkacak olan 1 numaralı IMPULSIVE’i birinciliğe yakın görüyorum.

9. Koşu: Ekonomik kupon yapacaklar; 10 numaralı KOŞANSAÇAN, 8 numaralı İSAKIZI ve 12 numaralı YASMİN öncelikle yazılmalı. Daha sonra şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

10. Koşu: 1 numaralı MY SOUL başta olmak üzere günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN