YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Eylül 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

7 Eylul Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KIZIM ÖZÇELİK (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.UZUN BEY (6) en yakın takipçisi olacaktır.BAHAR SULTAN (7) ve GÖLCÜKŞİMŞEĞİ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan ÇELEKAN (2) koşudaki favori isimdir.BATINHAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.İMKANSIZIM (5) ve EMİRGAN (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki POWER OFF (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEST OF ELA (1) en yakın takipçisi olacaktır.METAFORA (3) ve SMILING GIRL (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ERKMEN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜMBÜRGÜMBÜR (1) en yakın takipçisi olacaktır.AKARÇAY (2) ve TURBOCU (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki EGESAL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.ALTINKAFES (1) en yakın takipçisi olacaktır.BABAFARUK (2) ve UÇAN BRENDA (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan MY WILL (1) koşudaki favori isimdir.PEARL GEM (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.LET HER GO (6) ve BLAGAY (3-7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki THE DAUGHTER SUN (1-5) ve KAİNAT (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DESTINO (2) en yakın takipçileri olacaktır.SEFİRE SULTAN (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla IMPULSIVE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TAMBORA (5) en yakın takipçisi olacaktır.SERHUNCAN (2) ve MISS ELENI (6) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Formda olan İSAKIZI (8) koşudaki favori isimdir.ERBOĞA (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.VAAT (6) ve KOŞANSAÇAN (10) sonraki ihtimallerdir.

10.Koşu: İyi durumdaki MY SOUL (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.GARNET (4) en yakın takipçisi olacaktır.WHIPLASH (3) ve ROCK OF SEA (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN