YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

7 Eylul Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÖZ KURT (4) koşudaki favori isimdir.DÖKERSON (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.LASSIE (8) ve BLACK SUGAR (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki İKSİR (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.DIVINE BEAUTY (1) en yakın takipçisi olacaktır.ALWAYS FIRST (3) ve LITTLE SUN (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla VİKONYA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SANAY (1) en yakın takipçisi olacaktır.DATÇALIKIZ (4) ve KİBARIM (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki EL MIRADOR (4) ve LONG WAY (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TRALLES GIRL (1) ciddi rakipleri olacaktır.SİDELİ (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla UNDAUNTED FOR (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ZORBAS (4) en yakın takipçisi olacaktır.MEKİSKİR (1) ve RUN FOR VICTORY (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan GÖZYAŞI GECESİ (3) koşudaki favori isimdir.AMANKAYA (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.RAZYANA (8) ve TİBET (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla GARAVAS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AKARCA BEYİ (3) ciddi rakibi olacaktır.IN THE NAVY (5) ve AĞAÇELİK (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki NEVRUZ ÇİÇEĞİ (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAFKAS KRALI (3) en yakın takipçisi olacaktır.KABAKÇI (5) ve CANIM MİRA (1-14) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN