YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Eylül 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

7 Eylul Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Az farkla tabela dibinde tamamladığı son koşusunu bu grup için yeterli gördüğüm Bahar Sultan, güzel hazırlıklarıyla kuponlara öncelikli yazılmalı. İştirak ettiği son koşuları gayet parlak Kızım Özçelik, tecrübesini konuşturarak ekibinin yüzünü güldürebilir. Bu kez çok daha hazırlıklı Gölcükşimşeği, gelişen kondisyonuyla adından bahsettirecektir. Her yarışını bir öncekinden başarılı koşan Uzun Bey, en küçük bir hatayı affetmez.

SIRALAMAM: 7-9-3-6

2. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren ve bu sınavı için yaptığı hazırlıklarında olumlu izlenimler veren Emirgan, ağırlaşan kilosuna rağmen iyi durumunu devam ettiren Çelekan, dengi rakipler arasında mücadele veren Batınhan ile Kocaeli pistindeki yarışları bu grup için yeterli Antepli Arif altılı kuponlarına ayrımsız yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 4-2-1-3

3. Koşu: Son metrelere kadar nefes kesen bir mücadeleye giriştiği ilk 1200 metrelik çim koşusunda olumlu izlenimler veren Power Off, için ekibinin beklentileri çok yüksek. Kendisini tercihleyen başarılı binicisi idaresinde başta şans verdiğim taydır. Sert gruptaki son yarışını gücüne ölçü almadığım Best Of Ela ile sürekli aşama kaydeden Metafora favorinin en yakın takipçileri olurlar.

SIRALAMAM: 2-1-3

4. Koşu: Yarışı önlerde kabullendiği İstanbul'daki son 1400 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra artırdığı ataklarıyla liderliği alan ve bir daha hiçbir rakibine kaptırmadan 1.32.02'lik derecesiyle kazanarak Ankara'ya moralli dönen Akarçay, adeta bütünleştiği pilotuyla kaldığı yerden devam edebilir. 4 gün önce İstanbul'da katıldığı Uluslararası Enternasyonal koşudan parlak bir 3.lükle ayrılan Gümbürgümbür, sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde adından bahsetirecektir. Gücü oranında başarılı koşabilen Kutup, başarılı bir sezon geçiren Erkmen ile mesafede zaman zaman ters koşabilen Turbocu hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 2-1-5-3-4

5. Koşu: Şimdiye kadar mücadele verdiği üç kum koşusunda da kendisine tabela içerisinde şans bularak adından bahsettirmeyi başaran Egesal, İstanbul'dan erken götürülen ve güzel bir hazırlıktan geçtiği gözlerden kaçmayan Babafaruk, takı değişikliğine giden Altınkafes ile bu kez DİLBAĞI takan Buruk Sultan ilk etapta düşünülmeli. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Ortadoğu, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. Gücü nispetinde başarılı koşabilen Teksayfa, sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı. Başarılı binicisi idaresinde Turbonun Kızı ile istikrar yakalayan Zehir Hafiye sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 3-2-1-8-6-9-10-7

6. Koşu: Bursa'da katıldığı 1200 metrelik çim koşusunu 1.09.72, sonrasında götürüldüğü İstanbul pistinde iştirak ettiği 1400 metre mesafeli çim sınavını da 1.22.70 gibi oldukça ciddi dereceyerle üst üste kazanmayı bilen My Will'in bir o kadar da ciddi rakipleri de geride bıraktığı unutulmamalı. Muhafaza ettiği kusursuz durumu ve klas jokeyi idaresinde safkanın başarılarına bir yenisini ekleyeceğine inandığımdan dolayı günün ilk teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 8-6-5

7. Koşu: Hücumda geç kaldığı son startında Party Lover'e az farkla boyun eğen I Saw The Sun, en az kendisi kadar iyi bir duruma sahip ahırdaşı The Daughter Sun ile birlikte mücadele verecek olması sebebiyle bir adım öne çıktığını söyleyebilirim. Ağır kilolu son kum yarışını bile etkileyici Kainat, bilinen üstün çim performansıyla koşuya ağırlığını koyacaktır. Formunu sürekli geliştiren ve yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan Sefire Sultan, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. İstanbul'dan kazanarak moralli dönen Destino, rakiplerinin eksiklerinden istifade edebilir.

SIRALAMAM: 5-6-8-2

8. Koşu: Çok ciddi rakipler arasında katıldığı son yarışları ardından bu kez tam dişine göre grupta mücadele verecek olan Impulsive'nin İstanbul'da tamamladığı hazırlıklarındaki genel görünümü üst düzey. Kantarmasını çok iyi okuyan pilotu idaresinde ve tam mesafesinde kalite safkanı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 2-5

9. Koşu: Ufak tefek sorunları ardından hız verdiği çalışmaları gayet olumlu Erboğaç, güçlü orijinin hakkını bu kez performansına yansıtabilir. Form olarak rakiplerinden bir adım öne çıkan İsakızı, tecrübesini konuşturarak şeytanın bacağını kırabilir. Etkisiz son kum yarışını ölçü almadığım Koşansaçan, gücü nispetinde başarılı koşan İzelim, çimde farklı koşacağına inandığım Vaat, toparlanma çabası içerisindeki Gökselinoğlu, hazırlıkları tatminkar Cancahidem ile gücü nispetinde başarılı koşan Yasmin sürprize açık koşuda gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 3-8-10-9-6-4-2-12

10. Koşu: Koşunun tüm yükünü çektiği ve yarışı gereksiz yere çok erken süratlendirdiğinden dolayı belkide kazanabileceği son sınavından 3.lükle ayrılan Beynam, bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde zaferle ayrılabilir. Ufak tefek sorunlarından kurtulan Rock Of Sea, dinçlikle klasını konuşturabilir. Bu aralar çok farklılaştığını son yarışı ile bizlere bir kez daha ispatlayan Morserrat, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Tırnağının ucuna getirilen Oneandonly, uygun kilosunun da verdiği avantajla fazlaca ihmal edilmemeli. Hızla istenilen düzeye gelmeye başlayan My Soul ile koştukça gerçek gücünü performansına yansıtan Whipflash en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 6-8-7-9-3-1-4


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN