YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

7 Eylul Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Sürekli birbirlerini geride bırakabilen safkanların mücadelesine sahne olacak zorlu günün ilk ayağının hiç riske girilmeden kapatılarak rahat izlenilmesi taraftarıyım.

SIRALAMAM: 7-2-5-3-1-4

4. Koşu: Son 1900 metrelik Kv-6 kum koşusunu kolay ve gösterişli kazanan Long Way, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Formunu sürekli geliştiren ve önemli bir kilo avantajına sahip Yıldırım Şah, makineden düzgün çıkması halinde gruba üstünlük sağlayabilecek kalibrede. Kaba kumda farklı koşmasını beklediğim Sailing Knight'an ters bir yarış gelebilir. Kocaeli pistindeki yarışları bu grup için yeterli Perfectus, kısa bir süre dinlendirilen Tralles Girl ile sürekli iyiye giden El Mirador ihmale gelmezler. 

SIRALAMAM: 6-9-13-5-1-4

5. Koşu: Pist ve mesafedeki son koşusu oldukça etkileyici Undaunted For ile ışıltılı ilk sınavı ardından bir süre dinlendirilmesine rağmen hazırlıkları kusursuz Run For Victory ikilisine eşit şans vermekteyim. Bir türlü beklenen yarışları gerçekleştiremeyen Utkun Babacan ve pilotunu bulan Mekiskir sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 2-8-3-1

6. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen formda Amankaya ile bilinen kalitesiyle Gözyaşı Gecesi uygun rakipler arasında bir adım öne çıkmaktalar. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 7-3

7. Koşu: Ağır kilolu İstanbul'daki başarısız son yarışı ardından İzmir'e götürülen ve tamamladığı hazırlıkları oldukça ışıltılı Ağaçelik, süratli yapısı ve inatçı karakteriyle kuponlara risk edilebilir. İyi durumdaki Akarca Beyi ile üstün sürate sahip Gravas bahis oyunları için düşünülebilir.

SIRALAMAM: 1 // 3-2

8. Koşu: Bu aralar güzel bir çıkış bulan Edadülüle, uygunlaşan sıkletiyle Ağrı Dağı Fırtınası, aradan sonraki yarışı parlak Abher, gününde olduğu zaman iddialı olabilen Nevruz Çiçeği, Vegool, istenilen düzeye hızla ulaşan Kafkas Kralı ve bir yarışı diğerini tutmasa da Kabakçı zorlu günün son ayağında sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlar.

SIRALAMAM: 11-10-8-2-7-3-5


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN