YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Eylül 2017 Cuma

Mami SAHIN

8 Eylul Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken DOLPHIN STONE (1) ilk şanslı isimdir. Artan formunu son startına da yansıtmış olan SWALLOW THE DUST (7), LION FLAG (4) ve etkili jokeyiyle start alacak olan LANG KAWI (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ANTONOV (5) ilk şanslı isimdir. Etkili jokeyiyle son yarışlarını kazanmış olan FORTE (2) ve ZÜLFO KIRVE (3) ciddi rakipleri olup ARCHMAN (6) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Kum pistte start aldıkları son koşularından birinciliklerle ayrılmış olan ekürili OĞLUM KAYRA (5-8), BİLBİLAN (1) ve GÜLENYÜZ (4) devam eden form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. URLA DESTANI (6) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız WEST GROVE (5), iyi bir form yakalamış olan ALİDEV (2), CHECK OR RAISE (1) ve son koşusuyla dikkat çeken SAVAŞ ATI (10) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan BOLVADİN (5) ve çim pistteki son koşularını kazanmış olan KAFKASOĞLU (8) birlikte şans verdiğimiz isimler olup BAŞMİMAR (1) ciddi rakipleridir. GÜLFEM (2) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken WOLF ON TIME (6) etkili jokeyiyle birinciliğe en yakın isimdir. İstikrarlı yarışlarıyla HIGH SPEED TRAIN (7) ciddi rakibi olup HAŞİMOĞLU (3) ve ekürili ARNAVUT (1-2) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken ARMAGEDDON (1) kazanmaya en yakın isimdir. Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken CARNAVAL (7) ciddi rakibi olup GREEN HOPE (3) ihmal edilmemelidir. DUBROVNIK (8) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Çim pistteki son koşusuyla dikkat çeken BURCUTAY (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi bir form yakalamış olan TAŞOVA (2) ve CUKKA (6) ciddi rakipleridir. Son yarışlarını ölçü almadığımız ekürili TAMER REİS (14-8) sonraki ihtimaldir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN