YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

8 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan KISRAKBAŞI (4) usta jokeyiyle ilk şanslı isimdir. ALBURAK KIZI (2) ciddi rakibi olup FAUSTİNO (6) ihmal edilmemelidir. BESSEY (3) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız SIERRA MAESTRA (5), iyi form durumunu yarışlarına da yansıtmış olan IVANHOE (1), son koşularıyla dikkat çeken MY BABOŞ (2) ve LILYANTUS (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki ilk startını çok rahat kazanmış olan INDIAN DADY (2) usta jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan KEREMTOSH (5), ANATOLIAN STORM (1) ve ASELSARE (3) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pistteki son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan BELEKİ (8), son startıyla dikkat çeken AUTUMN PEARL (2), artan formunu son koşularına da yansıtmış olan PRINCESS IZABEL (3) ve CERSEI (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken CAN TU CAN (2) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla DALTON (4) ciddi rakibi olup son koşularını ölçü almadığımız ETYOPYALI (7) ihmal edilmemelidir. CANYUSUF (3) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken BITCOIN (1) devam eden formu ve usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu koşularına da yansıtmış olan SCIFO (4) ciddi rakibi olup AK DIAMOND (6) ihmal edilmemelidir. PRINCE OF THESOUTH (5) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ekürili KAZDAĞI (3-2) ilk şanslı isimdir. Son startını ölçü almadığımız SERDENGEÇER (4) ve son yarışlarıyla dikkat çeken ALİBEGİ (7) ciddi rakipleri olup KORCAN (8) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Artan formunu son yarışlarına da yansıtmış olan GREAT MASTER (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup GOLDINIADIS (3) ve çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken UHTI PUHTI (7) ciddi rakipleridir. MEMEDİM (5) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Aynı pistteki iki startıyla dikkat çeken EL HAMAME (11) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ekürili TUĞALP (10-9) ciddi rakibi olup DOĞUŞAN (5) ihmal edilmemelidir. ALİŞİR (2) sonraki ihtimaldir.


27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN