YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

8 Eylul Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu günün ilk ayağına dikkat edilmesi taraftarıyım. İyi durumdaki Zilli, İstanbul’dan iyi giden Gülenyüz, aradan sonra kazanarak dönen Urladestanı, form durumu parlak Oğlum Kayra, dinlendirilen Şahingöz ile aşama içerisindeki Sultanbatur her ne kadar ön plana çıksalar da, bu koşunun kapatılmasında yarar olacaktır.

SIRALAMAM: 10-4-6-5-2-7-1-11-12-3-13-9

4. Koşu: Pist ve mesafede oldukça başarılı yarışları bulunan Check Or Raise, elverişli rakipler arasında favori olmayı hak ediyor. Kocaeli’deki son yarışını bu grup için yeterli gördüğüm Çikok Şövgen, hiçte yabancısı olmadığı piste göz ardı edilmemeli. Ufak tefek sorunları halledilen Dark Khan, dinçlikle üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki West Grove, sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 1-6-3-5

5. Koşu: Son haftalarda mükemmel bir form yakalayan Kafkasoğlu ile bu grupla baş edebilecek yetenekteki Başmimar arasındaki mücadeleye, İstanbul’daki son 7.liği dikkat çekici Bolvadin’de katılacaktır.

SIRALAMAM: 8-1-5

6. Koşu: İştirak ettiği son 1300 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra bariyer dibinden yaptığı düzgün ataklarıyla 1.22.91’lik derece elde ederek kendisine 2.likte şans bulan Wolf On Time, mesafe uzadıkça çok daha iddialı olabileceğini ispatlıyor. Gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6 // 7-1

7. Koşu: Kolay kazandığı son yarışında buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Armageddon ile sürekli artan bir kondisyona sahip Carnaval ikilisine eşit şans vermekteyim. Form tutma çabası içerisindeki Sword Dancing ise sürpriz.

SIRALAMAM: 1-7-6

8. Koşu: İstanbul’dan çok iyi durumda giden Taşova, pisti yadırgamadığı takdirde adını birinciliğe yazdıracaktır. Aksi takdirde; Burcusultan, Cukka, Tamer Reis ile Baş Ağa devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 2-4-6-14-11


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN