YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

8 Eylul Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Pist ve mesafedeki son koşusu bu grup için yeterli Bessey, toparlanma çabası içerisindeki Tumbulzele, Ankara’dan eli boş dönen Kısrakbaşı ile İstanbul çiminin yabancısı olmayan formda Alburak Kızı ilk etapta düşünülmeli. Gücü oranında başarılı koşabilen Şevalabla ile yarış gördükten sonra çok değişen Tahire ihmale gelmezler. Sürekli üzerine koyan Faustino ile bomboş kilolu Gümüşbahar sürpriz.

SIRALAMAM: 3-5-4-2-1-7-6-8

2. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından idman pistinde de oldukça sıhhatli görünen My Baboş, kantarmasını iyi okuyan pilotuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Ufak tefek sorunları halledilen ve hız verdiği çalışmaları olumlu Sierra Maestra, dinçlikle üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Ankara’daki son koşuları gayet parlak Undaunted, istikrarlı bir performansa sahip Lilyantus ile dereceli galoplarla hazırlanan Ivanhoe zorlu geçmeye aday bu koşuda gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 2-5-3-4-1

3. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu ilk 1100 metre mesafeli sentetik pist startında, düzlükten sonra binicisinin teşviklerine aynı güzellikle karşılık veren Indian Dady, 200’den sonra liderliği aldığı gibi farkı açarak 1.06.43’lük derecesiyle kolay bir zaferle ayrıldı. Sonrasında tamamladığı hazırlıklarında da beğenimi toplayan tayın bir kez daha adını birincilikle süslemesini bekliyorum.

SIRALAMAM: 2

4. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele vermiş olduğu son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılarak tırnağının ucuna getirildiğini ispatlayan Cersei, muhtemelen önde yüksek tempoda gidecek olan yarışta sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde ekibinin yüzünü güldürebilir. Problemlerinden dolayı aralıklarla koşan ve geçtiğimiz hafta yaptığı uzun galobunda oldukça iyi gördüğüm El Suena, uygun kilosunun da verdiği avantajla yarışa ağırlığını koyacaktır. Son düzlüğe kadar el oynatmadan geldiği 2200 metrelik son sentetik pist koşusunda, 300’de dışından bir anda ataklarına sıklaştırarak gelen My Sweet Lady’e karşılık veremeyerek tatminkar bir 2.likle ayrılan Beleki’nin bu gün için kısa sprintini sonlara saklaması halinde özlediği birinciliğe kavuşabileceğini düşünüyorum. Geçtiğimiz hafta katıldığı Kv-8 yarışının bir nevi kendisine galop niyetine geleceğine inandığım Gülan Binda, uygunlaşan sıkletiyle kuponlardaki yerini muhakkak almalı. 

SIRALAMAM: 7-6-8-4

5. Koşu: Start verildikten 100 metre sonra dışındaki rakiplerinin içeriye doğru kaymasından dolayı binicisinin atını tutmak zorunda kalarak tüm aksiyonları bozulan Canyusuf, son virajdan sonra tekrar toparlanarak yaptığı düzgün atakları ancak kendisine kolay bir 4.lük getirdi. Geçtiğimiz hafta sonu yaptığı 1000/1.06.2 – 400/27.7 R süper dereceli galobundaki kolaylığıyla çok daha iyi duruma ulaştığını özellikle belirtmek istediğim tay, bu havasını performansına yansıtması halinde birinciliğe uzanabilir. Yarışı gereksiz yere hep gerilerde takip ettiğinden dolayı sonlardaki kuvvetli atakları ancak kendisine tabela içerisinde şans bulmasına yeten Can Tu Can, biraz daha önlere yakın gitmesi halinde en az favori kadar iddialı olacaktır. Beklentilerin çok altındaki ilk çim yarışını kesinlikle gücüne ölçü almadığım ve hazırlıklarında yeşil ışık yakan Gürnara, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır.

SIRALAMAM: 3-2-8

6. Koşu: Olumlu tedavisi ardından Ankara’da tekrar hız verdiği çalışmalarında yeterli düzeye geldiğini ortaya koyduğu derecelerle ispatlayan Bitcoin, güç ve kalite olarak bu grubun çok üzerinde bir isim. Sürekli binicisi ve çok daha iyi tanıyacağı piste kazanması normal sonuç olacaktır. Bahis oynayacaklar ise; Prince Of South, Scifo ile Mister Ticker üçlüsünü değerlendirmeye alabilirler.

SIRALAMAM: 1 // 5-4-3

7. Koşu: Sentetik pist performansı oldukça parlak Serdengeçer ile koşunun önde tempolu gidecek olması lehine Pexuss ikilisine öncelikli şans vermekteyim. Bir türlü kazanamasa da sürekli tabela içerisinde dolaşan Kazdağı, değişen etkili jokeyiyle şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Korcan ve formunda önemli derecede gelişmeler bulunan Deli Ünveren en küçük bir hatayı affetmeyecekler.

SIRALAMAM: 4-5-3-8-10

8. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı pist ve mesafedeki son Kv-21 yarışında, düzlükten sonra aralardan çıkarak sıklaştırdığı ataklarıyla bir ara liderliği alarak farkı yarım boya kadar çıkaran Great Master, sonrasında istenildiği gibi artıramayarak bu grup için oldukça başarılı bir 4.lüğe imza attı. Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan safkana başta şans vermekteyim. Mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran ve hazırlıklarında beğenimi toplayan Goldiniadis, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanacaktır. Ankara’da umduğunu bulamayan ve tekrar döndüğü İstanbul’da gerçekleştirdiği 1400/1.30 – 1000/1.02.8 – 400/24 R uzun galobunda kusursuz bir görünüm içerisinde olan Memedim, eksiksiz hazırlıklarıyla klasını konuşturabilir. Bir yarışı diğerini tutmasa da Massai Mara, aşama içerisindeki Kepez Storm ile istikrar yakalayan Uhti Puhti hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 4-3-5-1-8-7

9. Koşu: Binicisinin tüm çabalarına rağmen geçtiğimiz hafta katıldığı Kocaeli pistindeki kum koşusunda bir varlık gösteremeyen Tuğalp’in bir önceki 1200 metre mesafeli sentetik pist koşusunda acele ettiğinden dolayı sonlarda diri gelen Yağızat’a az farkla geçildiği unutulmamalı. En az kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen ahırdaşı Sökmenbey ile birlikte ilk şansı vermekteyim. Katıldığı iki sentetik pist yarışında da oldukça başarılı 2.liklerle ayrılan El Hamame ile bir üst gruptaki son 4.lüğü dikkat çekici Akman Ağa en küçük bir hatayı affetmeyecekler. İdmanlarındaki görüntüsünü bir türlü performansına yansıtamayan Doğuşan ve gücü nispetinde başarılı koşan Güldürgüldür hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 10-11-1-5-7


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN