YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Eylül 2017 Cuma

GanyanTime.com

9 Eylul Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Grubun idman pistinde en fazla işini yapan ve iyi dereceler ortaya koyan 7 numaralı THE MAILMAN'in, koşu içinde bir şansızlık yaşamaması durumunda yarış hayatına kazanarak start vermesini bekliyorum. 7 numaralı THE MAILMAN'in bu koşuya Selim Kaya ile katılması bekleniyor. 

4. Koşu: Nihayet sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 5 numaralı MUSON RÜZGARI dişine göre rakipler yanında favorimdir. 2 numaralı BURGAÇ, 1 numaralı BERKALP, 3 numaralı YILDIZABAKAN, 4 numaralı BÜNYAN, 9 numaralı TYPHOON ve 6 numaralı ATOMBOMBASI sırasıyla rakipleridir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatmalıdır.

5. Koşu: 4 numaralı GÖĞÜSGEREN ile 5 numaralı LAST SHADOW arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

6. Koşu: Bu pist ve mesafede kazandığı son 2 yarışıyla eski gücüne ulaştığını gözler önüne seren 7 numaralı HOT CHOCOLATE iyi anlaştığı jokeyi Uğur Polat idaresinde favorimdir. Gecen sene bu koşuyu kazanan isim olan ve bu yarışa uzun zamandır bu pistte hazırlanan 4 numaralı CEMCEM en sert rakibidir. Özcan Yıldırım’ın Perşembe günü Ankara’da yaşadığı talihsizlik sonucu bugün rapor alabileceği ve CEMCEM’in koşuya Mustafa Çicek ile katılma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtelim.

7. Koşu: Kolay kazandığı koşusunun ardından formunu koruyan 2 numaralı HAS YAĞIZ uyumlu binicisi Ahmet Çelik idaresinde favorimdir. Çim pistte start aldığı son yarışını ölçü almadığım 4 numaralı DUKE PROSPERO çok iyi koştuğu pistte favorinin en sert rakibidir. 7 numaralı KING CROWN, 8 numaralı SEFİR BEY, 1 numaralı RED ANGEL ile 3 numaralı SAKE BOMB daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

8. Koşu: Kazanarak moral bulan 2 numaralı LADY GIRL favorimdir. Küçük kuponlar risk alıp tek yazabilir. 4 numaralı LADY GIRL, 7 numaralı BLUE MOONLIGH, 5 numaralı PERFECT HEART, 1 numaralı KIRDERE ile 3 numaralı ALBANY rakip yazacaklara önerilerim. 2 numaralı LADY GIRL'ün bu koşuya Ayhan Kurşun ile katılması bekleniyor. 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN