YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

9 Eylul Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda THE MONSTER (3) koşudaki favori isimdir.KARABEY (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.THOR MAN (4) ve RAINBOW DASH (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki İNCİRLİ TEPE (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.AĞA KIRAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.DELİEFE (3) ve ÖZPINAR (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla KUTLUKIZ (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VASILY (4) en yakın takipçisi olacaktır.BARBAYANNI (6) ve BLACK MIRACLE (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan BECERİKLİHAN (2) koşudaki favori isimdir.İPEK HATUN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.EDALIGHT (4) ve AY CAAN (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla TORUN CALLAS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CLOATTRO (5) en yakın takipçisi olacaktır.FAST KHAN (7) ve GUILTY PLEASURE (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki SEDATBEY (4) ve YOLDAŞ (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BUĞRACAN (3) en yakın takipçileri olacaktır.BOZDAĞ EFESİ (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi durumdaki OLIMPIC HERO (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.KADERİN OĞLU (2) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK AMED (1) ve DİDİ KOÇİ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla KÜÇÜKCEMRE (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CANIM ÇİDEM (4) en yakın takipçisi olacaktır.ŞEYMACAN KIZI (9) ve KISMET KIZ (7) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN