YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

8 Eylül 2017 Cuma

Mami SAHIN

9 Eylul Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ÖZREİS (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.FİLOZOF TAY (1) en yakın takipçisi olacaktır.KASMANBEY (5) ve ALİŞİRİN OĞLU (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ARSEN LUPEN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEYAZ BULUT (2) en yakın takipçisi olacaktır.OCEAN SERAPH (4) ve BULLET PROOF (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan THE MAILMAN (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.DEDEM MEHMET (2) ciddi rakibi olacaktır.GÜMBÜRGÜMBÜR (5) ve GUDURIC (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BURGAÇ (2) ve BERKALP (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YILDIZABAKAN (3) en yakın takipçileri olacaktır.MUSON RÜZGARI (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla LAST SHADOW (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖĞÜSGEREN (4) en yakın takipçisi olacaktır.AKON (1) ve CİVANIM (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki HOT CHOCOLATE (7) ve CEMCEM (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ABBAS YOLCU (1) ciddi rakipleri olacaktır.REBEL YELL (9) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla HAS YAĞIZ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DUKE PROSPERO (4) en yakın takipçisi olacaktır.RED ANGEL (1) ve KING CROWN (7) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan LADY GIRL (2) koşudaki favori isimdir.KIRDERE (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BLUE MOONLIGHT (7) ve PRECIOUS JEWEL (4) sonraki ihtimallerdir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN