YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Eylül 2017 Cuma

Mami SAHIN

9 Eylul Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ÖZREİS (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.FİLOZOF TAY (1) en yakın takipçisi olacaktır.KASMANBEY (5) ve ALİŞİRİN OĞLU (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ARSEN LUPEN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEYAZ BULUT (2) en yakın takipçisi olacaktır.OCEAN SERAPH (4) ve BULLET PROOF (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan THE MAILMAN (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.DEDEM MEHMET (2) ciddi rakibi olacaktır.GÜMBÜRGÜMBÜR (5) ve GUDURIC (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BURGAÇ (2) ve BERKALP (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YILDIZABAKAN (3) en yakın takipçileri olacaktır.MUSON RÜZGARI (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla LAST SHADOW (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖĞÜSGEREN (4) en yakın takipçisi olacaktır.AKON (1) ve CİVANIM (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki HOT CHOCOLATE (7) ve CEMCEM (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ABBAS YOLCU (1) ciddi rakipleri olacaktır.REBEL YELL (9) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla HAS YAĞIZ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DUKE PROSPERO (4) en yakın takipçisi olacaktır.RED ANGEL (1) ve KING CROWN (7) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan LADY GIRL (2) koşudaki favori isimdir.KIRDERE (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BLUE MOONLIGHT (7) ve PRECIOUS JEWEL (4) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN