YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

9 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

9 Eylul Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Ankara'daki son 5.liği bu rakipler için yeterli Black Miracle, tempolu koşuları seven Creole Swing, şimdiye kadar kazandığı iki yarışının Adana çiminde olduğunu belirtmek istediğim Stenen Pena ile kazanarak moral bulan Kutlukız ilk etapta düşünülmesi gereken safkanlar. Formunu önemli ölçüde geliştiren Barbayanni, bu sınavı dahil yatın takibe alınmalı. İstanbul'daki son sınavı etkileyici Vasily, rakiplerinin eksiklerinden istifade edecektir.

SIRALAMAM: 7-8-9-5-6-4

4. Koşu: KAPALI GÖZLÜK takıldıktan sonra mücadele verdiği Kocaeli pistindeki iki kum yarışında da oldukça başarılı sonuçlarla ayrılan Beceriklihan, bu gün için oldukça elverişli rakipler arasında start alıyor. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2 // 4-3-5

5. Koşu: Hızla toparlanmaya başlayan Cloattro, önemli bir kilo avantajına sahip Fast Khan ile açıklarını hızla gideren Thassos öncelikli kuponlara yazılmalı. Adana çiminde farklı koşabildiğini 5 gün önceki tatminkar yarışı ile bir kez daha gözler önüne seren Divine Power, kuponların olmazsa olmazlarından. Üst üste kazanan formda Torun Callas, göz ardı edilmemeli. Takı değişikliğine giden Guilty Pleasure ise sürprizim.

SIRALAMAM: 5-7-6-3-1-4

6. Koşu: Geçtiğimiz hafta katıldığı Kv-7 çim yarışındaki 3.lüğüyle tırnağının ucuna getirildiğini ispatlayan Yoldaş, lehine pist ve mesafede ufak bütçeli kuponlara risk edilebilir. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Sedatbey, üstün süratiyle bir solukta bitirmeye çalışacak.

SIRALAMAM: 8-4 // 5

7. Koşu: Ufak tefek sorunlarından kurtulan Büyük Amed, vasat rakipler arasında favori olmayı hak ediyor. Aşama içerisindeki Olimpic Hero ile dinlendirilen Didi Koçi favorinin sert takipçileri.

SIRALAMAM: 1-7-5

8. Koşu: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermelisiniz. Benim sıralamam; Çakırcelep, Küçükcemre, Severim, Benazir Kız, Canım Çiğdem, Çuvaldız, Kısmet Kız ve Şeymacan Kız şeklinde olacaktır.

SIRALAMAM: 3-8-11-1-4-5-7-9


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN