YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Eylül 2017 Cuma

Mami SAHIN

9 Eylul Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Uzun süreden beridir muntazam bir idman programı ile hazırlanan ve ortaya koyduğu derecelerle dikkat uyandıran The Mailman, yeterli kondisyonu ve güçlü orijiniyle oldukça ön plana çıkıyor. Ekibinin de çok güvendiği safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 7

4. Koşu: Sürekli birbirlerini geride bırakabilen safkanların mücadelesine sahne olacak oldukça zorlu bu ayağa dikkat edilmesi taraftarıyım. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Atombombası, hazırlıkları gayet tatminkar Bünyan, elverişli rakipler arasında Burgaç, istim üzerine getirilen Muson Rüzgarı ile sürekli tabela içerisinde dolaşan Berkalp ilk etapta düşünülmeli. Kantarmasını iyi okuyan pilotuyla start alacak olan Typhoon, başarısız son koşularına bizlere unutturabilir. İstim üzerine getirilen Yıldızabakan ve eküri destekli Oğlum Ejder sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 6-4-2-5-1-9-3-10

5. Koşu: Güç ve performans olarak bu günkü rakipler arasında oldukça ön plana çıkan Last Shadow ile Göğüsgeren arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. İkili arasında en az hata yapan taraf koşunun kazananını tayin edecektir.

SIRALAMAM: 5-4

6. Koşu: Problemleri giderildikten sonra tekrar ciddiyet kazandırdığı çalışmalarında kusursuz bir tablo ortaya koyan Cemcem, lehine pist ve mesafede klasını konuşturacaktır. Kumda mesafe ayırt etmeksizin etkileyici koşabilen Hot Chocolate, hedeflendiği koşuda favorinin adeta gölgesi konumunda. İstanbul'dan çok iyi giden Rebel Yell ile son haftalarda güzel bir çıkış bulan More Than A Game fazlaca ihmale gelmezler. Stilli rakiplere rağmen form durumu oldukça parlak Abbas Yolcu, sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 4-7-9-8-1

7. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1500 metrelik Kv-6 1500 metrelik kum yarışını 61 kiloyla 1.33.75 gibi güzel bir derece elde ederek kolay kazanmayı başaran Has Yağız, bu günkü pilotuyla şimdiye kadar start aldığı 5 startından 4'ün de zaferle ayrıldı gözlerden kaçmıyor. Aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıklarında kusursuz bir görünüm içerisinde olduğunu özellikle belirtmek istediğim Red Angel'e en az favori kadar şans verilmeli. Başarılı bir sezon geçiren Duke Of Prospero, güzel çalışmalarıyla üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen King Crown ise sağlam kuponlara eklenebilir.

SIRALAMAM: 2-1-4-7

8. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Lady Girl, tekrardan istenilen seviyeye ulaşma çabası içerisindeki Blue Moonlight, bir yarışı diğerini tutmasa da Perfect Heart, ciddi bir hazırlığa tabi tutulan Kırdere ile sorunlarından kurtulan Precious Jewel ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 2-7-5-1-4


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN