YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Kasım 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

1 Kasım Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sıralamam: 4-1

2. Koşu: Sıralamam: 1-11

3. Koşu: Sıralamam: 2-1-6-8-3

4. Koşu: Son 2 yarışıyla geliyorum diyen ve bu yarışa tam hedef yapılarak hazırlanan 6 numaralı GÜNEŞ IŞIĞI birinciliğin güçlü adayıdır. Kısa aranın ardından gördüğü 3 koşu ile toparlanan 3 numaralı BAWEPİR en sert rakibidir. Dişine göre rakipler yanında koşacak olan 1 numaralı ARTİSEMRE yazılarak bu ayak geçilebilir.

5. Koşu: İlk kez çıkacağı çim pistte eksik koşmaması halinde 4 numaralı EL HAMAME için maiden’a veda etmek zor olmayacaktır. Yarış hayatına bu koşuyla start verecek olan, hazırlıklarında eksiksiz görünen ve Kuzen’in tam kardeşi olan 9 numaralı SARIÖZGE favorinin eksik koşması halinde devreye girecek ilk isimdir.

6. Koşu: Bu pistte start aldığı son 2 yarışını kolay kazanan 2 numaralı JETTAY favori olmayı hak ediyor. Son yarışına oranla 6 kiloluk hafif sıklet ile koşacak olan 6 numaralı IRISH COUNTRY birincilik hasretine son verebilir. 1 aydır bu koşunun hazırlıkları İstanbul’da yapan 1 numaralı HUNZACH DANCER günün sürprizini gerçekleştirebilir. Kendini unutturan 8 numaralı LOVELY PRENS dikkate alınmalı. 4 numaralı REKOR ile 5 numaralı BELEKİ daha sonra.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 7. Koşusunun kapatılması taraftarıyım.

8. Koşu: Bu pistte start aldığı 8 yarışından 5’ini kazanmayı başaran ve ilk 3’ten düşmeyen 1 numaralı HARD GOLD favorimdir. Mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 6 numaralı WHISPER bom boş kilosuyla en sert rakibidir. 2 numaralı YAĞMURUN FISILTISI sonlarda yapacağı etkili sprinti ile sürprizim.

9. Koşu: Son koşusunda ataklarında geç kalan 12 numaralı BLANEGIRL değişen jokeyi idaresinde favorimdir. Koşacak atlar arasında bu pist ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulundurduğunu hatırlatalım. Kazandığı son yarışı ile bizleri yanıltmayan 5 numaralı FREEDOM FLIGHT en ciddi rakibidir. 4 numaralı REACH THE TOP, 3 numaralı TEMEL REİS, 2 numaralı SERDEM ve 8 numaralı MÜFETTİŞ bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.