YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

10 Ekim 2017 Salı

Mami SAHIN

11 Ekim Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve form durumu oldukça parlak Atmaca Beyi'nin muhtemelen önde tempolu gidecek olan yarışta sonlarda yapacağı güçlü ataklarıyla söz sahibi olacağına inanıyorum. Kantarmasını iyi okuyan başarılı binicisi idaresinde safkanı sizlere günün teki olarak önereceğim.

SIRALAMAM: 1

4. Koşu: Kocaeli'den eli boş dönen Habilden ile pist ve mesafede oldukça başarılı yarışları mevcut Erbabam arasındaki mücadeleye, eküri destekli Thor'da katılacaktır.

SIRALAMAM: 5-4-2

5. Koşu: Koştukça üzerine koyan ve ciddi bir ara kapattığı son yarışını tekrarlaması halinde Dux, bu gün için rakip tanımayacaktır. Gördüğü koşusu ardından sürekli iyiye giden Pierro ile yeni yeni kendini bulan Asi Meriç sert takipçiler. Güzel bir hazırlık döneminden geçen Barbo ile idmanlarından farklı koşabilen Gecekondu hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 5-8-1-3-6

6. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından ilk kez yaşça büyük rakipler arasında start alacak olan formda Khan Of Ghost, kusursuz idman görünümüyle yine çok şanslı. Son Gr-2 yarıştaki 3.lüğüyle dikkatleri üzerine çeken My Billionaire ile mesafesine çıkan Blaze To Win her an devreye girebilirler. Pazartesi sabahı yaptığı 600/35.4 - 400/22.6 R sprintini el oynatmadan tamamlayan Behramkale, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 7-3-2-1

7. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği pist ve mesafedeki son yarışını az farkla tabela dibinde tamamlayan Sanay, uygun rakipler arasında başta şans verdiğim safkandır. Ankara'dan iddialı gelen Rus Gelin, formu tatminkar Ezgili, uygun kilosuyla El Hamame ile etkisiz son yarışını ölçü almadığım Şen Nehir favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 1-3-4-9-6

8. Koşu: Kısa bir süre dinlendirilen ve tekrar hız verdiği çalışmalarında kusursuz bir görünüm içerisindeki Çebertay, bu havasını performansına yansıtması halinde birinciliğe uzanacaktır. Ankara'daki yarışları ışıltılı Fasbender ile en az kendisi kadar iyi durumdaki ekürisi Storm Track ile birlikte koşan Indianapolis ihmale gelmezler. Bursa'dan iyi gelen Lady Di ise gözden uzak tutulmamalıdır.

SIRALAMAM: 2-6-14-3


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN