YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

13 Ekim 2017 Cuma

Mami SAHIN

14 Ekim Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Kaba kum performansı oldukça etkileyici Beyza Sultan, aprantisi tarafından iyi idare edilmesi halinde uygun grupta koşuya yine ağırlığını koyacaktır. Adana'dan kazanarak moralli dönen Hüma Sultan ile önemli bir kilo avantajına sahip Umutçiçeği favorinin sert takipçileridir. Tamamladığı hazırlıkları oldukça ışıltılı Seherinsesi, dengi grupta gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 1-3-5-2

2. Koşu: Aradan sonra katıldığı iki kum yarışı da birbirinden başarılı Coşkunhan, muhafaza ettiği güzel durumu ve oldukça elverişli rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Çok ciddi bir hazırlıktan geçtiği gözlerden kaçmayan Matador Kız ise favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecektir.

SIRALAMAM: 3-9

3. Koşu: Devam ettirdiği iyi durumu ve oldukça uygun kilosuyla Akaltay'a başta şans vermekteyim. İstanbul'daki son yarışını kolay kazanan Adilabi, yarışlarının üst üste gelmesinden olumsuz yönde etkilenmediği takdirde yine zaferle ayrılabilecek yetenekte. Koşunun tempolu gidecek olması şansını artıran Muson Rüzgarı, sonlardaki güçlü ataklarıyla sonuca ulaşabilir. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Düşeş, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. Dinlendirilen Sır Perdesi, dinçlikle beklentilerin üzerinde bir sonuçlu ayrılabilecek kalibreye sahip olduğu unutulmamalı.

SIRALAMAM: 6-3-1-7-5

4. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form grafiği ortaya koyan Oneandoly, sürekli artan bir kondisyona sahip Wow So Cool, sürekli tabela içerisinde dolaşan Go Wiid, bir yarışı diğerini tutmasa da Blue Moonlight ile formu ışıltılı Perfection zorlu koşuda ilk etapta düşünülmeli. Albany, Pirgos ve Monserrat sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 7-4-6-2-1-3-5-8

5. Koşu: Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması lehine Lady Krakow, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde mesafesinde gruba üstünlük sağlayacaktır. Tekrardan istenilen seviyeye gelen Serkan Bey ile İstanbul'dan çok iyi durumda giden Goycochea favorinin en küçük hatasını affetmezler. Ağır kilolarla koşmaya alışkın Beyaz Bulut ve gücü oranında başarılı koşabilen All Accounted For üst sıraları zorlayabilecek diğer isimler.

SIRALAMAM: 7-3-2-1-5

6. Koşu: Çok ciddi rakipler arasında katıldığı son Gr-1 2200 metrelik kum koşusunu 5.tamamlarken bir o kadar kalite ismi de geride bırakmayı başaran Radarcı, sonrasında yaptığı 1000/1.11.8 - 400/28.2 R süper dereceli galobunda da beğeni topladı. Sürekli binicisi ve elverişli grupta safkanı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

7. Koşu: 1200 ve 1300 metrelik son iki Kv-6 kum koşusunda da üstün bir performans ortaya koyarak adından bahsettirmeyi başaran Royal Avşar, eksiksiz hazırlıkları ve ilk kez takacağı KAPALI GÖZLÜK'le çok daha iddialı olacaktır. Vasat rakipler yanında tayı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6 // 7-5-3

8. Koşu: Başarısız son yarışı ardından bir süre istirahat eden ve sonrasında tekrar hız verdiği çalışmaları olumlu Yolcu Han, lehine pist ve mesafede başta şans verdiğim safkandır. Hazırlıkları olumlu Family Joy ile kazanarak moral bulan Undaunted en küçük bir hatayı affetmezler. Soydan, Mountain Eagle ve Fall The Sun hatalardan kendilerine pay çıkarabilirler.

SIRALAMAM: 3-2-1-9-7-8

9. Koşu: Kısa aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan Beyşehirli başta olmak üzere; Artuklu, Cömert Çocuk, Yurdakul, Serdümen, Yırtlaz, Romeo ile Ser Emir sizlere önerebileceğim en şanslı taylardır.

SIRALAMAM: 2-1-3-13-11-12-9-10