YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Ekim 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

2 Ekim Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Gücü sınırlı safkanların bir araya geldiği oldukça zorlu günün ilk ayağında, rakipler arasında kilo farklarının da olması yarışı çok daha karmaşık hale getiriyor. Benim sıralamam; Fiskaya, Avatar, Emirgan, Batınhan, Gözyaşı Taşı ve Typhoon şeklinde olacaktır.

SIRALAMAM: 6-8-5-4-11-2

4. Koşu: Düzlükten sonra orta kulvardan yaptığı düzgün atakları ilk 1200 metrelik çim koşusunda kendisine başarılı bir 2.lik getiren Yavuzefe, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle çok daha iddialı olacaktır. Dereceli galobuyla Şerefağa, orijin olarak yatkın olduğu piste favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Sürekli üzerine koyan Yelkin ile kabiliyetli bir tay olan Poros fazlaca ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 8-7-9-5

5. Koşu: Form durumu oldukça ışıltılı Amanos, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında yine çok şanslı. Sürekli iyiye giden Endless Power, makinede fazla oyalanmadığı takdirde favoriden rövanşı alabilir. Kazanarak moral bulan Guilty Pleasure, kuponların olmazsa olmazlarından. Tırnağının ucuna getirilen Dream Fairy, bu sınavı dahil takibe alınmalı. Saint Lucia ile Lion Bleu sürprizlerim.

SIRALAMAM: 5-6-3-10-4-7

6. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu Ankara'daki son 1200 metrelik kum koşusunu 1.16.62'lik derecesiyle çok kolay kazanan Oprah, erkenden getirildiği Adana'da güzel bir hazırlıktan geçmiş görünüyor. Elverişli rakipler arasında tayı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1 // 2-6-3

7. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği buradaki ilk 1200 metrelik kum koşusunda bu grup için başarılı bir 2.lik çıkaran Efeberk, ciddi hazırlıkları ve etkili pilotu idaresinde günün ikinci teki olacaktır.

SIRALAMAM: 6 // 11-2-10

8. Koşu: Günü zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla taya şans vermelisiniz. Yetim Ahmet, Ser Emir, Babadağınoğlu, Astrakhan ve Dinçgör bir adım öne çıksalar da; Satanhan, Kırçelebi ve Bayçınar her an devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 9-7-2-1-4-6-5-3


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN