YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

1 Ekim 2017 Pazar

Mami SAHIN

2 Ekim Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Faullere maruz kaldığı Kocaeli pistindeki kum koşusunda olumlu izlenimler veren Elmira başta olmak üzere; Day King, Kızıl Güneş, Dilbar, Atletico, Şubar ile Doctor House sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 8-11-10-2-4-3-7

3. Koşu: Kocaeli ve Ankara'daki son iki kum koşusunu da kazanarak ne denli iyi bir duruma ulaştığını bir kez daha ispatlayan Alhun, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Güzel hazırlıklarıyla safkanı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3 // 4-6-5

4. Koşu: Her yarışını bir öncekinden etkileyici koşarak sürekli artan bir kondisyona sahip olduğunu ispatlayan Beratbey'i elverişli rakipler arasında günün ikinci teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5 // 2-4-6

5. Koşu: İlk 1200 metrelik kum koşusunda ciddi bir ara kapatarak 1.17.19'luk derecesiyle gösterişli kazanan Wind Power, oldukça güzel bir görünüm sergiledi. Edindiği tecrübe ve iyi hazırlıklarıyla yine çok şanslı. Pist ayırt etmeyen Flashdance, istikrarlı performansıyla High Speed Train ile aradan sonraki ilk yarışı dikkat çekici Grecka favorinin sert takipçileri. Buse Kızı, Karahindibaya, Fibonacci ve Manzara zorlu koşuda ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 8-2-5-4-1-6-3-7

6. Koşu: Kumdaki iki yarışı da bu grup için yeterli Karaşehrazat, formunda önemli derecede gelişmeler mevcut İlbüke, ufak tefek sorunları halledilen Hantan Sultan ile gücü oranında başarılı koşan Zıpır ayrımsız yazılmalı. Aşama kaydeden Irmakseli sürpriz.

SIRALAMAM: 7-6-4-11-5

7. Koşu: İstanbul'daki son 800/48.4 - 400/23.7 R galobunu el oynatmadan gerçekleştiren Harputlu, bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Tempolu yarışları seven Tamerlano ve açıklarını kapatan Coritiba öncelikli takipçileri. Red Rebel, Imperfectionist ile Yılmazhan daha sonra düşünülmeli.

SIRALAMAM: 7-9-4-5-8-11