YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

2 Ekim 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

2 Ekim Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Adana programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan KALENDER KIZ, son ikinciliğinde beğenildi. İdman pistindeki işlerini yarışa yansıtması durumunda bugün kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün çift bankolu şablon içinde tercih edeceğimiz bir diğer safkan ise POROS olacak. Yarış hayatının ilk üçüncülüğünde dikkat çeken ve farklı bir pedigriye sahip ÖZHABER yavrusu, yatkın olduğu düşünülen mesafede startta bir sorun yaşamazsa kazanacaktır. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak şablon içine dahil edebiliriz. 

Adana programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Bursa'daki son yarışı ölçü olmayan ve çok sert rakipler arasında koşan DİNÇGÖR, bu kez kendine daha uygun rakipler yanında koşacak. Açık Grup 3 mücadelesi göz önüne alınmadan bu at bir süre daha takip listesi içine alınabilir ve alternatif şablonlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 3 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 2-6-7 / 4

Normal Kupon: 3 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 2-6-7 / 4-5-11