YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA TAHMİNLERİ GECE, ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Ekim 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

2 Ekim Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Adana programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan KALENDER KIZ, son ikinciliğinde beğenildi. İdman pistindeki işlerini yarışa yansıtması durumunda bugün kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün çift bankolu şablon içinde tercih edeceğimiz bir diğer safkan ise POROS olacak. Yarış hayatının ilk üçüncülüğünde dikkat çeken ve farklı bir pedigriye sahip ÖZHABER yavrusu, yatkın olduğu düşünülen mesafede startta bir sorun yaşamazsa kazanacaktır. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak şablon içine dahil edebiliriz. 

Adana programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Bursa'daki son yarışı ölçü olmayan ve çok sert rakipler arasında koşan DİNÇGÖR, bu kez kendine daha uygun rakipler yanında koşacak. Açık Grup 3 mücadelesi göz önüne alınmadan bu at bir süre daha takip listesi içine alınabilir ve alternatif şablonlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 3 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 2-6-7 / 4

Normal Kupon: 3 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 2-6-7 / 4-5-11


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN