YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Ekim 2017 Cuma

GanyanTime.com

20 Ekim Özgür Gökçe BURSA - İSTANBUL Altılı Ganyan Tahminleri ve Analizleri

 

BURSA

PATIENT: Starttan düzgün çıkacağını bilsem bu kilo ve de Mustafa Çiçek idaresinde hiç çekinmeden banko önerebilirdim ancak maalesef kısrağın papatya falına dönen start çıkışına güven olmuyor. İyi çıkarsa kesin kazanır, bir kaç boy takılırsa kazanabilir ama ya 8-10 boy veya daha fazla startta kalırsa? Bugün zar atmak isteyen ve büyük kupon yapmayacak yarışseverler için alternatif bankomdur. Rakipleri sırasıyla, 3-ASHRAQA, 4-LEA, 7-DİLBAR, 8-SAMİRA'dır. 9-KÖREBE ve 2-RAZİYE ANA ikilisi çok uzak ihtimalde değerlendirilebilirler. 

ZİLLİ: Handikap-17 mücadelede 2.lik elde ettikten sonra son 3 koşusunda bir alt grupta bile bekleneni verememişti. Bugün yine, alt grupta eski tabirle C grubu araplarla koşacak olup beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak. Grup bu sefer müsaitin de ötesinde bir grup denilebilir. Öyle ki, virajı önde yapayalnız döndükten sonra "geriden kim kuvvetli gelir?" sorusuna net bir yanıt bulamıyorum. Acaba bir ihtimal SOĞUK ÇERMİK devreye girebilir mi diye düşünsem de 4-ZİLLİ'nin yanına at yazmama kararı aldım çünkü mesafenin de 1200'i metre oluşu bir çırpıda koşunun bitmesine neden olacaktır. Bankomdur.

BURSA ALTILI 

1.Ayak: 3-9-2-7-1-6-5-4
2.Ayak: 5 // 3-4-7-8
3.Ayak: 1-2-3
4.Ayak: 3-4-1
5.Ayak: 7-6-1-5-3-4-2
6.Ayak: 4-ZİLLİ

Kupon Bedeli: 30.24 TL // 151.20 TL

İSTANBUL 

MAVİ ATEŞ: Son koşusunun düzlüğünde defalarca önü kapanan tay haliyle bir türlü vites arttıramamıştı. Son 200'den sonra en dış kulvara çıkan tay, sonlarda kuvvetli gelse de baş farkıyla 2.likle yetinmek zorunda kalmıştı. Bugün, mesafenin son koşusuna göre 100 metre uzaması ve daha az sayıda safkanın start alacak olması nedeniyle trafik sıkıntısı çekmeyeceğini ve maidena veda edeceğini düşünüyorum. Bankomdur. 

PETIT KURT: Maidendan çıkar çıkmaz arka arkaya çok sert gruplarda boy gösteren ve müthiş bir performans sergileyen kısrak maidendan sonra kağıt üzerinde ilk kez bu kadar basit bir grupta start alacak. Apranti kilo indiriminden de faydalanacak kısrağın hemcinslerini geride bırakacağını düşünüyorum. Bankomdur.

SABRİNİN ATI: Yedili ganyanın başlangıç ayağına genellikle bu tip çok ağır favorilerin kazandığı yarışları koyarlar ki yedili ganyanın bir cazibesi olsun. Bugün, ağır favori durumundaki 3-SABRİNİN ATI'nın yanına 1. altılı ganyanda ikramiye hedefi adına at yazacağım, dileyen yarışseverler banko olarak da değerlendirebilirler.

MAHREM: Dişilere mahsus 5. koşuda MAHREM ve diğerleri olarak bir ayrım yapabiliriz. Gününde bir 1-MAHREM bugünkü hemcinslerini geride bırakabilir fakat kötü koşarsa bu ayak her türlü sonuca gebedir. Siklet farklarıyla güç dengesi sağlanan koşu için ya tek ya da sıralama yapmaksızın HEPSİ diyorum. 

KHAN OF GHOST: Son koşusunda Uğur Polat yarışı okuyamayınca Stallion Falcon aldığı ciddi avansı koruyarak fotoyu önde geçmişti. Bugün, hem daha zeki hem de daha mücadeleci Özcan Yıldırım idaresinde son koşusuna göre fazlasıyla uygun grupta kazanması normal sonuç olacaktır. Bankomdur.

CORCOVADO: 4 kere start alıp 1 defa fotoyu önde geçen tayın kazandığı koşusunu diğerlerinden ayıran en önemli özellik kendisini önde rahatsız edecek bir ismin bulunmayışı ve dolayısıyla kendi temposunu rakiplerine kabul ettirmesiydi. Bugün de kendi temposunu kuracağı bir yarış izleyeceğimizi ve startla birlikte aldığı liderliği sonuna kadar koruyacağını düşünüyorum. Bankomdur. 

İSTANBUL 1. ALTILI

1.Ayak: 4-MAVİ ATEŞ
2.Ayak: 1-PETIT KURT
3.Ayak: 3-SABRİNİN ATI // 2-1
4.Ayak: 4-2-5-1-7-6
5.Ayak: 1-MAHREM // HEPSİ
6.Ayak: 6-4-3-1-5-2-7

Kupon Bedeli: 2.52 TL // 90.72 TL

İSTANBUL 2. ALTILI 

1.Ayak: 4-2-5-1-7-6
2.Ayak: 1-MAHREM // HEPSİ
3.Ayak: 6-4-3-1-5-2-7
4.Ayak: 1-KHAN OF GHOST
5.Ayak: 3-CORCOVADO
6.Ayak: 6-4-8-5-7

Kupon Bedeli: 12.60 TL // 151.20 TL

Bol şanslar 
Saygılarımla 
Özgür Gökçe