YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ekim 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

23 Ekim Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği bir üst gruptaki son koşusunu tekrarlaması halinde Thor Man'ın kazanması hiçte zor olmayacaktır. Süratli yapısıyla bilinen Karafırat, önde istediği avansı olması halinde bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. İlk startında çok ciddi bir ara kapattığını altını çizerek belirtmek istediğim Aydoğan Gülü, edindiği tecrübeyle çok daha farklı bir sonuçla ayrılabilecek yetenekte. Mesafedeki son yarışı dikkat çekici Melek, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. Başarısız kum yarışı galop niyetine gelecek olan Keremito ile formunu geliştiren My Kibar hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 4-1-6-9-2-10

2. Koşu: Ankara'da katıldığı son Kv-6 çim yarışını az farkla tabela dibinde tamamlayarak olumlu izlenimler veren Irkım, elverişli rakipler yanında bir adım öne çıkmakta. Gücü oranında başarılı koşan Yıldızgüzeli, toparlanma yolundaki Severim ile iki ekürisiyle birlikte mücadele veren Gülruh Hatun favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 6-2-8-3

3. Koşu: Elazığ pistinde katıldığı üç yarışı da birbirinden etkileyici Baba Reşit ile Ankara'daki son sınavında aceleci davranan Royal Avsar arasındaki mücadeleye, koştukça üzerine koymaya başlayan Cahil'de katılabilir. 

SIRALAMAM: 1-4-5

4. Koşu: Ankara'daki son koşuları bu grup için oldukça parlak Power Off, erkenden getirildiği Adana pistinde güzel bir hazırlıktan geçmiş görünüyor. Başarılı binicisi ve elverişli rakipler yanında safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5

5. Koşu: Tabela sonlarındaki yarışları gayet tatminkar Jamaica Girl, uygun kilosunun da verdiği avantajla kuponlara öncelikli yazılmalı. Burada katıldığı 3 startından 2'sinde zaferle ayrıldığı gözlerden kaçmayan Hallaçoğlu, yine çok şanslı. Yarışın tempolu gidecek olması lehine Slayer Scream, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Güzel bir form yakalayan Endless Power, sorunları halledilen Wind Of Heaven ile aşama içerisindeki Secret Mountain ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 9-1-2-5-4-11

6. Koşu: Yeni yeni kendine gelmeye başlayan Just Win, Kocaeli pistinden eli boş dönen Lady Tulpar, sevdiği piste dönen See You Again ile istim üzerine getirilen Olcayın Kızı ayrım yapılmaksızın yazılmalı.

SIRALAMAM: 2-3-5-7

7. Koşu: Çok daha ciddi rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Berkalp, ağır kilosuna rağmen muhafaza ettiği güzel durumuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Formunu koruyan Çelekan, takı değişikliğine giden Batınhan ile Diyarbakır'daki yarışları ışıltılı Beyhak favorinin sert takipçileridir.

SIRALAMAM: 1-4-3-2

8. Koşu: Koştukça üzerine koymaya başlayan Companero, ilk kez takacağı KAPALI GÖZLÜK ile çok daha iddialı koşabilir. Ufak kuponlara tek yazabilirsiniz. Bire süre dinlendirilen Basralı ise en küçük hatasını affetmeyecektir.

SIRALAMAM: 3-2

9. Koşu: Geçtiğimiz hafta 60 kiloyla katıldığı mesafedeki son yarışını kolay kazanan ve bir önceki yarışı da üst düzey Mayısyağmuru başta olmak üzere; Uzun Bey, Pirsuslu, Euphrates, Dinçgör, Uçan Reis ile Starbir sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlar.

SIRALAMAM: 10-7-1-5-4-2-11