YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

24 Ekim 2017 Salı

Mami SAHIN

24 Ekim Sporx.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Kocaeli'de zor bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Günün ilk ayağında start alacak olan CANÖZGÜ, idman pistindeki işlerini yansıtabilirse bugün altılı ganyanı cazip hale getirebilir. Güvenerek ve risk alarak günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Kocaeli programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan ise KING BURAK olacak. Yetenekli binicisi ile kendine uygun rakipler yanında start alacak olan safkan bu mesafede çok koşacak. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Kocaeli programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. RED REBEL, bir süredir takip listemiz içinde. Son yarışı ölçü değil. Burada bu pistte ters bir yarış çıkartabilir. Güvenerek çift bankolu şablonu kullanmayan yarışseverler tarafından değerlendirilebilir. 

Eko Kupon: 5 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3 / 2

Normal Kupon: 5 / 5 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3 / 1-2-3


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN