YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

25 Ekim 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

26 Ekim Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı iki yarışında da çok erken yürüdüğünden dolayı kendisine ilk üçte şans bulan Cihandar Şah, giderdiği açıkları ve bu gün için biraz daha sabırlı olması halinde ekibinin yüzünü güldürecektir.

SIRALAMAM: 1 // 7-3

2. Koşu: Çok daha formda rakipler arasında katıldığı son 1300 metrelik çim yarışında, sonlarda iyi bindirerek kendisine tatminkar bir 4.lükle ayrılan Özdemir Bey'in kum performansı çok daha etkileyici. Ufak kuponlara safkanı tek yazabilirsiniz. İzmir'deki yarışları gayet olumlu Kaya Logosu ise favorinin en küçük bir hatasını affemeyecektir.

SIRALAMAM: 4-2

3. Koşu: Pist ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Thor, süratli yapısı ve inatçı karakteriyle yine çok şanslı. Kantarmasını iyi tanıyan pilotunu bulan Özreis ile açıklarını hızla gideren Mertadam öncelikli takipçileridir. Kazanarak moral bulan ve önemli bir kilo avantajına sahip Karamenduh sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 1-4-3-6

4. Koşu: Güzel bir hazırlık döneminden geçen Speedy Gunner ile Adana'dan kazanarak moralli dönen Black Chinesse birincilikte eşit şanstalar. Formunda gözle görülür gelişmeler mevcut Kiss Your Hands, bomboş kilosuyla birinciliğe uzanabilir. Uygunlaşan sıkletiyle Kupa Ası, rakiplerinin eksiklerinden en iyi şekilde istifade edecektir. Magfellow, Brave Decision ve Ersözlü geniş kuponlar için düşünülmeli.

SIRALAMAM: 2-1-9-6-3-5-4

5. Koşu: Çimde gördüğü koşuları ardından bu kez sevdiği kuma çıkacak olan Malerba, uygun kilosunun da verdiği avantajla favorimdir. Sorunlarından dolayı aralıklarla koşan Reborn, ciddi hazırlıklarıyla birinciliğin bir diğer güçlü adayı konumunda. Dereceli yarış galobuyla Doyoun Hearted, her an devreye girebilecek güçtedir. Aşama içerisindeki Deucalion, rakiplerinin eksiklerinden kendisine pay çıkarabilir. Mister Ticker ve Sefir Bey ağır kilolarına rağmen dengi rakipler arasında gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 6-9-8-7-1-2

6. Koşu: İstanbul'daki birbirinden başarılı son koşuları ardından bu kez şansını Ankara kumunda deneyecek olan Mi Bombom, adeta bütünleştiği pilotuyla favorimdir. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Princess Di ile kazanarak kendine gelen Fliygn Bird sert rakipler. Kumda da başarılı koşabilen Kainat, hedeflendiği yarışta söz sahibi olacaktır. Dinçlik yarışları seven Miss Melody, fazlaca ihmale gelmez. Form durumu ışıltılı Gipsy Danger, her an devreye girebilecek bir diğer şanslı kısrak.

SIRALAMAM: 6-11-3-4-5-9

7. Koşu: İştirak ettiği son 1200 metrelik kum koşusunda, mesafenin kendisine kısa gelmesinden dolayı, düzlükten sonra bariyer dibinden yaptığı kuvvetli ataklarının ancak kendisine yakın aralarla 3.lük getirdiğini belirtmek istediğim Radarcı, bu tip mesafelerde çok daha güçlü rakipler arasında koşarak adından bahsettirebilen bir isim. Kendisini özenle hazırlayan sürekli binicisiyle kazanacağına inandığım safkanı günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

8. Koşu: Güç ve performans olarak rakiplerinden çok daha ön plana çıkan Kızım Özçelik, başarılı binicisiyle bu kez ekibinin yüzünü güldürmeye yakın. Formunu sürekli geliştiren Sulh, dikkat çekici çalışmalarıyla favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Gücü oranında başarılı koşabilen Ortadoğu, göz ardı edilmemeli. Tez Ayak ile Canahmedim sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 7-8-3-4-2

9. Koşu: 1200 ve 1300 metrelik iki kum koşusunu da gayet güzel derecelerle üst üste kazanmayı bilen Ustaoğlu, dereceli galoplarla hazırlandığı bu koşusunda da birinciliğe çok yakın. Ufak bütçeli kuponlara risk edebilirsiniz. Koşunun favorisi olan Ustaoğlu'nun düzlükte dışına kolay gelmesine rağmen istenildiği gibi artıramayarak 2.likle yetinen Gallus, bu kez DİLBAĞI ile rakibinden rovanşı almaya çalışacaktır.

SIRALAMAM: 1-2