YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

27 Ekim 2017 Cuma

Mami SAHIN

27 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün İstanbul programını tercih edeceğiz. Günün ilk ayağında start alacak olan ALEMİN KRALI, son ikinciliğinde beğenildi. Bugün burada iyi hazırlklarla çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan ise LADY GİRL olacak. Kendine uygun rakipler yanında günün zevkli geçmeye aday mücadelesi içine start alacak süratli safkan yetenekli binicisi ile kazanabilir. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Çimdeki son yarışı ölçü olmayan ve problemleri giderilen MAVİ, bugün burada kapanışı yapabilir. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde de tutmakta yarar var. Farklı şablonlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 1 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-3-4-5-6 / 9

Normal Kupon: 1 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-3-4-5-6 / 5-6-9


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN