YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Ekim 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

28 Ekim Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: İstanbul'daki tatminkar ilk çim koşusu ardından erkenden götürüldüğü Adana pistinde bu günkü binicisi idaresinde eksiksiz bir hazırlıktan geçtiği gözlerden kaçmayan Demirkurt'un orijin olarak kuma çok daha yatkın olduğu da görülüyor. Eksiksiz çalışmaları ve vasat rakipler arasında tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4 // 7-10

4. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği son sınavını bu grup için yeterli gördüğüm Prenses Aslı, devam ettirdiği formuyla başta şans verdiğim kısraktır. Ankara'da kazanarak moral bulan Dugem ile pist ayırt etmeyen Baharsultan ilk etaptaki takipçileridir. Kısa bir süre dinlendirilen ve son kez yaptığı 800/55.5 - 400/27 HÇ galobuyla yeşil ışık yakan Farise, rakiplerinin en küçük hatasını affetmez.

SIRALAMAM: 10-6-3-7

5. Koşu: Denk güçlerin mücadelesine sahne olacak bu zorlu koşuda bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermelisiniz. Gücü nispetinde başarılı koşan The Flamingo, aradan sonraki ilk yarışı parlak Yeni Kartal, dengi rakipler yanında Feyazan, istikrarlı formuyla Ocean Seraph ile hızla yükselişe geçen Absolute Power ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalıdır.

SIRALAMAM: 6-9-4-1-2-3-5-8-7

6. Koşu: Beklentilerin çok altında koştuğu Ankara'daki son yarışını gücüne ölçü almadığım Akhun ile tabela diplerindeki koşularıyla beğeni toplayan Gölcük Aslanı arasındaki mücadeleye, kısa bir süre dinlendirilen Taşkır'da katılacaktır.

SIRALAMAM: 1-3-2

7. Koşu: Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Yelkin, çimde kuma nazaran biraz daha eksik koştuğunu son yarışı ile bir kez daha kanıtlayan Efeberk ile istim üzerine getirilen Durmazefe ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 7-3-2

8. Koşu: Pist ve mesafedeki son yarışını gösterişli kazanan No Change ile iştirak ettiği son iki koşusu da birbirinden enfes Güldür Yüzümü rakiplerine nazaran çok daha ön plana çıkmaktalar. Kondisyon açığını gideren Dorukhatun, bu grupla baş edebilecek yetenekteki Ümitli, formu parlak The Monster ile koşunun tempolu gidecek olması lehine Little King kollanılması gereken diğer şanslı taylardır.

SIRALAMAM: 1-4-3-8-10-7