YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

27 Ekim 2017 Cuma

Mami SAHIN

28 Ekim Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: SIRALAMAM: 2-1-3-4

2. Koşu: SIRALAMAM: 1-4-2-3

3. Koşu: SIRALAMAM: 2-5-1-3

4. Koşu: İstanbul'dan çok iyi durumda giden Akkula, istikrarlı bir performansa sahip Selkut, hazırlıkları kusursuz Yeltay, sürekli tabela içerisinde dolaşan Altepe ile güzel bir çıkış yakalayan Artuklu ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 1-6-8-2-3

5. Koşu: Ankara'ya geldikten sonra mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Agah, muhafaza ettiği güzel durumu ve uygun sıkletiyle yine çok şanslı. Kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5 // 10-4-8

6. Koşu: Erkenden götürüldüğü Ankara'da eksiksiz bir hazırlık döneminden geçtiği görülen Finesse ile yarış seçilerek koşturulan başarılı safkan Piano Sonata arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 13-14 // 11-6-15

7. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı iki startını da kalitesine yanaşır sonuçlarla ayrılan şampiyon safkan Cankardeşler, lehine pist ve mesafede yine çok şanslı. Pist ve mesafe ayırt etmeyen Semend, en az favori kadar iddialı konumda. Eküri destekli Gürsu ile güzel bir çıkış bulan Madrabaz hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 3-5-10-11

8. Koşu: Denk güçlerin mücadelesine sahne olacak zorlu bu koşuda; Cochabamba, Duke Prospero, Simental ile King Crown ilk etapta değerlendirilmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalı.

SIRALAMAM: 6-3-4-5-7-2-1

9. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen Babalamih, güzel hazırlıklarıyla koşuya ağırlığını koyacaktır. Takı değişikliğine giden Bilgeprenses ile aşama kaydeden Japonbey sert takipçileri. İstanbul iç pisteki hazırlıkları olumlu Özgenhan ise en küçük hatayı affetmez.

SIRALAMAM: 1-7-5-6