YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Ekim 2017 Pazar

GanyanTime.com

29 Ekim Ozibey İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Koşu Yorumları

 

Keyifli akşamlar,

Yazarlığımın ilk başlarında'da belirttiğim üzere yaptığım takip ve analizler doğu yarışlarında daha etkili olduğunu düşündüğüm için doğu yarışlarına tahmin vermeyi tercih ediyorum. Diyarbakır, Şanlıurfa, Elazığ yarışları haricinde diğer hipodromlardan tahmin ve bilgilerimi sizlere sunduğum zaman sizlerden özelikle ricam öncelik verdiğiniz atlara öncelik tanıyınız. Azıcık olsa da sizlere verdiğim bilgilerden yararlanıyorsanız ne mutlu bana diyerek İzmir yarış tahminlerime geçiyorum.

1.AYAK : Azalan sikleti ile sevdiği pist ve mesafede farklı koşmasını beklediğim (5)HORASANGÜNEŞİ önceliğim olacaktır. Tabelada bulduğu yarışlar sonrası form durumu artan ve aprantisinin de iyi tanıdığı (11)KEHKEŞAN, ilk defa çıkacağı uzun mesafede farklı koşabilecek yetenekte olan (4)KALANTOR, son startı ile geliyorum sinyalleri veren (6)GEZEGEN ve ust uste kazanan formda safkan (8/10)YÜKSEK UÇUŞ ekürüsinin desteği ile tekrar adından söz ettirebilir.

2.AYAK : Sorunları giderilen (6)ADIVAR, son yarışı ile hedeflenen (8)KISS ME, son yarışına anlam veremediğim (12)CARNAVAL, değişen jokeyi ile (7)BERKI HATIF, azalan sikleti ile (10)BİNGÖLLÜM, uygun gruba duşen (1)AUBERON, kapalı kutu konumundaki (9)VAROLHAN yazacağım son isim olacaktır.

3.AYAK : (5)MORE THAN WORDS, (6)LITTLE SUN, (3)DIVINE BEAUTY arasında geçmesini beklediğim mücadelede en az hata yapanın koşuyu kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK : (9)CEVİZ, (5)MUTLUHAN mücadelesi gibi gözükse de (3)KÜÇÜKAKTAŞ, kapalı kutu ve heran patlayabilecek (12)SENANUR zorlu maiden mücadeleye ortak olabilir.

5.AYAK : Son startında zorlu rakibine burun farkı ile mağlup ayrılan (7)EL ASESINO, hafif kilosunun avantajını B. Kurdu ile lehine çevirmesini bekliyorum sevdiği pist ve mesafesinde günün banko ismi olarak öneriyorum.

6.AYAK : Zorlu H-14 mücadelede sıralamam şablonda yer alacaktır.

İZMİR ALTILI OYUNU 

5-11-4-6-8
6-8-12-7-10-1-9
5-6-3
9-5-3-12
7 TEK
6-12-5-1-4-7

Kupon tutarı: 151,20 TL'dir.
Herkese bol şanslar..