YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

29 Ekim 2017 Pazar

GanyanTime.com

29 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Günün ilk ayağında start alacak olan ASLANSÜTÜ, tercihli start ile bu koşuya başlayacak. Kendine uygun rakipler yanında startta oyalanmazsa bugün burada açılışı yapacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında günün ikinci ayağında ise 2 yaşlı İngiliz safkanlarına ait Maiden mücadele var. Problemleri giderilen ve idman pistinde iyi işler yapan AKSAKALLI, güzel pedigrisi ile dikkat çekiyor. Bugün bu kalabalık grupta ters bir yarış çıkartarak günün önemli sürprizlerinden birine imza atabilir. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Özcan Yıldırım ile start alacak olan AK DIAMOND'un son koşusu ölçü değil. Bugün yatkın olduğu pist ve mesafede çok koşacak. Sürprizciler veya küçük kuponu tercih edecek olan yarışseverler tarafından tek olarak düşünülebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 6 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-6 / 1 

Eko Kupon: 6 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-6 / 1-2-4 


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN