YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Ekim 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

3 Ekim Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Koşunun önde muhtemelen yüksek tempoda gidecek olması lehine Sinkızı, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde sonlardaki güçlü ataklarıyla özlediği birinciliğe kavuşabilir. Kısa bir süre dinlendirilen formda Balyeci Salih ile İstanbul'dan iddialı giden El Asesino öncelikli takipçiler. Olumlu tedavisi ardından hız verdiği çalışmaları yeterli Jimfed, dinçlikle klasını konuşturabilir. Sürekli iyiye giden Duke Of Istanbul, göz ardı edilmemeli. Welcome ile Tokatçı sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 9-3-5-1-7-6-2

4. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Tumbulzele, makineden düzgün çıkması halinde elverişli rakipleri geride bırakacaktır. Aksi takdirde karışacak olan ayakta; İmkansızım, Sanem Kız, Meylinur, Leylaşka ve Doğu Pınarı devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 6-7-8-11-4-1

5. Koşu: Katıldığı iki startında da adından bahsettiren Alyanaklım, İstanbul iç pisteki hazırlıkları iyi Gece Kuşu, bu aralar çıkış yakalayan Tekarslan ile bomboş kilosuyla Kızım Büşra ilk etapta düşünülebilir. Umutreis ve Cürceveli sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 6-3-4-7-5-1

6. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından döndüğü İstanbul'da tamamladığı hazırlıkları kusursuz The World Is Yours, muhafaza ettiği durumuyla yine çok şanslı. Yeni yeni kendini bulan Gürsoy ile yarış seçilerek koşturulan Neon Knight en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 5-7-4

7. Koşu: Bursa'da çok daha ciddi rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Tinemis, gayet güzel hazırlıkları ve ilk kez takacağı KAPALI GÖZLÜK'le çok daha iddialı olabilir. Vasat grupta tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4 // 2-3-5

8. Koşu: Güç ve performans olarak rakiplerinden çok daha iyi durumda olduklarını düşündüğüm Torosdağı ile Kızıltuğ arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 5-2


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN