YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

2 Ekim 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

3 Ekim Özgür Gökçe KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

 

TUMBULZELE-MEYLİNUR: Sürdirek favori pozisyonundaki TUMBULZELE'nin yanına AGF tablosunda alt sıralarda olan bir ismi önermek biraz tuhaf kaçıyor olsa da 11-MEYLİNUR'un sürpriz şansına sahip olduğunu düşünüyorum zira bu atı yazabilmek için son ayağın favorisi Torosdağı'ndan vazgeçtiğimi söyleyebilirim. TUMBULZELE yorum yapmaya gerek yok sanırım. MEYLİNUR'a gelince, üst üste çok başarısız koşularının ardından son koşusunda İstanbul'da çim pistte 1600/1.48.13 gibi beklenenin üzerinde bir derece elde etti ve kıvama geldiğini gösterdi diyebilirim ki zaten Mayıs ayında ara verdikten sonra, Ağustos sonunda bu pistte galop niyetine bir yarış görüp üstüne de İstanbul'daki çim pist koşusuna çıkmıştı. Her ne kadar ne koşacağı muamma olsa da küçükte olsa bir şansı olduğunu düşünüyorum. %90 TUMBULZELE, %10 MEYLİNUR dersem somut bir açlıklama olmuş olur.

KIZILTUĞ: Değerlendirme yaparken koştuğu pistleri ve son 800 derecelerini gözönünde bulundurulmak gerekir. KIZILTUĞ ile TOROSDAĞI dışındaki atları değerlendirmeye tabi tutmadan, bu 2 safkanı karşılaştırmak gerekirse KIZILTUĞ son koşusunu üst grupta koşmuş, daha kaba kumda ve yüksek rakımda Ankara'da 1400/1.36.47'lik bu grup özelinde iyi bir derece elde etmiş ve o koşunun son 800'ü ise 0.56.00'nın altına inmiş. Dolayısıyla, KIZILTUĞ'un Kocaeli pistinde daha iyi netice alması at yarışının matematiğine göre mümkün. Bugün için favori TOROSDAĞI'na kılıç çekip şansımı 2-KIZILTUĞ'dan yana kullanacağım. Bankomdur.

Not: 2. ayakta TUMBULZELE'yi banko olarak tercih eden yarışseverlerimiz 5-TOROSDAĞI'nı yazarak büyük bir ihtimalle sıkıntı yaşamadan son ayaktan çıkacaktır.

KOCAELİ ALTILI

1.Ayak: 5-7-1-3-2-6-9
2.Ayak: 6-11
3.Ayak: 5-7-6-4-3-1-2
4.Ayak: 7-5 // 2-3
5.Ayak: 4-3-2-1-5-6
6.Ayak: 2-KIZILTUĞ

Dip Not: 4. ayakta start alan 2-KARAŞİMŞEK ve 3-MATALON çok ciddi start sorunu olan isimler olup uzak ihtimal de olsa şablonumda yer verdim, eğer iyi start çıkışı yapabilirlerse sürpriz şansına sahip isimlerdir. 

Kupon Bedeli: 141.12 TL

Saygılarımla
Özgür Gökçe