YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Ekim 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

3 Ekim Sporx.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Kocaeli programını tercih edeceğiz. Zor ve cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Yarış hayatının ilk iki koşusunda güzel tabelalarıyla dikkat çeken ve artırdığı form durumuyla bu rakipler önünde ağır basan ALYANAKLIM, günün üçüncü ayağında güveneceğimiz at olacak. Çift bankolu şablon içinde günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Kocaeli programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise NEON KNIGHT, olacak. Günün zevkli geçmeye aday aday mücadelesinde ideal pist ve mesafesinde koşacak safkan binicisi sabırlı davranırsa son yarışında olduğu gibi bugün de kazanacaktır. Güvenerek ve risk alarak çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Kocaeli programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. İdman pistindeki son kısa işinde beğenilen ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan KIZILTUĞ, burada günün önemli sürprizlerinden birine imza atabilir. Altılı ganyanı cazip hale getirmek veya farklı bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler bu atı değerlendirebilir. 

Eko Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 6 / 4 / 1-2-3 / 2

Normal Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 6 / 4 / 1-2-3 / 2-3-4