YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

29 Ekim 2017 Pazar

GanyanTime.com

30 Ekim Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Adana çiminde katıldığı iki yarışında da gayet başarılı sonuçlar elde ederek tırnağının ucuna getirildiğini ispatlayan Feveran, en az kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen ahırdaşı Flador ile birlikte düşünülmeli. Orijin olarak yatkın olduğu piste ve etkili binicisiyle kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4

4. Koşu: Geçtiğimiz haftaki startında ciddi bir ara kapatarak Berkalp'e oldukça zorlu anlar yaşatan Havas, muhafaza ettiği güzel durumuyla çok şanslı. Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Kalaycıkaya, uygunlaşan sıkletiyle kaldığı yerden devam edebilir. Tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Gülenefe, sevdiği pist ve mesafede en küçük bir hatayı affetmez. Doğu illerindeki yarışları parlak Şahdemir ile ihmale gelmemeli. 

SIRALAMAM: 9-8-2-3

5. Koşu: Yeni ilgililerinde oldukça güzel bir form yakalayan Vasily ile ufak tefek sorunları halledilen Destino arasındaki mücadeleye, ağırlaşan kilosuna rağmen bilinen sınıfıyla İrem Su'da katılacaktır. 

SIRALAMAM: 7-5-1

6. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtacak olan Beyşehirli, form durumu parlak Hüma Sultan, kum yarışları üst düzey Satanhan, sık koşmasına rağmen istim üzerindeki Pirsuslu ile tekrardan toparlanan Apasbey ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalıdır. 

SIRALAMAM: 4-6-2-1-5-3-7

7. Koşu: İstanbul'dan erken götürülen ve kaba kumda iddialı olacağına inandığım Bled, hazırlıkları kadar koşması halinde birinciliğe uzanabilir. Yeni yeni kendine gelen Cricoor, en az favori kadar iddialıdır. Aşama içerisindeki Talia Hanım ile ilk iki yarışı ışıltılı Kamile Hatun hata kollarlar. 

SIRALAMAM: 1-4-10-8

8. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Fasthive başta olmak üzere; Mariage, Yosun Sultan, Thassos, Mint Copy ile Fast Khan sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 7-9-15-11-5-4