YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Ekim 2017 Salı

GanyanTime.com

31 Ekim Adanalı'nın DİYARBAKIR - KOCAELİ Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları

 

DİYARBAKIR ALTILIM 

Sahanın ıslak olması ümidiyle nacizane fikrimi yazıyorum.

3.KOŞU : Pisti ıslak bulması halinde JETGİBİ ve EAS, son yarışı ölçü olmayan ETTORE,  starttan düzgün çıkması halinde SARA CANDAL, her yarışında üzerine koyarak güzel bir form yakalayan BOSFORATA yazıp rahat bir yarış seyretmeyi umarım. 

4.KOŞU : İdeal pist ve mesafesinde koşacak olan SINABUNG, son yarışları kesinlikle ölçü olmayan bu tip pist ve mesafede her an ters bir yarış yapabilecek kapasiteye sahip olan BELAREK ve ÇAKABEY küçük kuponlar için yeterli gördüğüm isimlerdir. Rakipleri ise bütçeniz dahilinde şablonumdaki rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

5.KOŞU : Sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen ve bu yarışı hedef yaptığını düşündüğüm GEL GÜLÜM uygun rakipleri yanında küçük kuponlara BANKO öneriyorum. Güvenmeyenler için rakip olarak son yarışları kesinlikle ölçü olmayan ÇELAKIL, yaklaşık beş ay aradan sonra yarış görecek olan ÇILGINREİS, kum piste yatkınlığı ile dinçlik yarışı yapmasını beklediğim isimdir. Daha geniş oynayanlar için şablonumdaki rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

7.KOŞU : Pisti yadırgamaması halinde uygun rakipleri yanında yanında YALAZBEYİ en şanslı isim olup, son ikinciliğinde tüm dikkatleri üzerine çeken PATOZ, arasındaki mücadelede en az hata yapan kazanacaktır.

8. KOŞU : Oldukça müsait rakipleri yanında OFSAYT büyük bir aksilik çıkmazsa günün en sağlam bankosu olacaktır. Aksi halde karışacak olan ayakta, başka yerde tek bulmanız halinde, tuttuğunuz atları ilave edebilirsiniz. 

10,4,1,7,3
3,14,10,7//5,8,11,9,13,4,1//12
10//2,3/5,6,9,8,1,4
7,4,5,8,6
2,6
5

KUPON BEDELİ : 198 TL 
EKONOMİK KUPON : 8 TL

KOCAELİ ALTILIM 

Bugün sadece baş atlarıma yorum yaparak, rakiplerini ise şablonumdaki rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz

3.KOŞU : Pisti ıslak bulması halinde bir süre start almasa da FLOATING HEART pedigri itibari ile bu tip pist ve mesafede dinçlik yarışı yapmasını beklediğim isimdir.

4.KOŞU : Yine pisti ıslak bulması halinde SEASIDE STORY yavrusu ROYAL STORY en şanslı isim olacaktır.

5.KOŞU : İdeal pist ve mesafesinde koşacak olan CEFAFAKEŞ süratli geçecek koşuda etkili sprinti ile kazanmaya en yakın isimdir.

6.KOŞU : Bir KAIZBERT temsilcisi olan BAY EMİR, oldukça müsait rakipleri yanında kazanmaya en yakın isimdir. Bir çoğumuzun bildiği gibi, normal şartlar altında GR. 3.2.1 koşması lazım ama, bildiğiniz gibi KAIZBERT yavruları gurup koşması yasaktır.

7. KOŞU : Pedirge itibari ile hem seri, hemde ıslak piste iyi koşacağına inandığım SUNLIGHT MELODY,  yarış yaşamına birincilikle başlamasını ümit ediyorum.

8.KOŞU : Oldukça müsait rakipleri yanında HURRICANE FLY,  günün bir diğer alternatif banko adayıdır.

11,10,4,3,9,8
8,6,7,4,5,10,3
5,4,6,9,3
1
7,6,1,3
6//9,12

KUPON BEDELİ : 151 TL 
EKONOMİK KUPON : 50.40 TL

BOL ŞANSLAR 
SAYGILARIMLA