YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Ekim 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

4 Ekim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sıralamam: 3-1-5-2-7

2. Koşu: Sıralamam: 6-7-1

3. Koşu: Sıralamam: 3

4. Koşu: Yarış kariyerinde 4’ü grup koşu olmak üzere birçok birinciliği bulunan kalite kısrak Doku’nun sahaya gelecek olan ilk yavrusu olan ve idmanlarındaki işlerinde eksiksiz görünen 7 numaralı KUDO’un, iç start çekme avantajıyla koşu içinde bir şansızlık yaşamaması durumunda çıktığı gibi kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Tatvan İncisi gibi bir ismin anne kardeşi olan ve ağır kilolar altında koşmaya alışık 1 numaralı LADY GIRL grubun üzerindeki kalitesiyle favorimdir. Bugünkü binicisi idaresinde son yarışıyla toparlandığını gözlemlediğim 5 numaralı SIERRA MAESTRA favorinin eksik koşması halinde devreye girecek ilk isimdir.

6. Koşu: Son 6 yarışında 4 birincilik çıkaran ve ilk üçten düşmeyen 5 numaralı KAFKASOĞLU Halis Karataş tercihiyle favorimdir. Riski sevenler günün alternatif teki olarak düşünebilir. Yarış seçilerek koşulan 1 numaralı GÜLENYÜZ ilk ciddi rakibidir. 4 numaralı MİRZALAĞA, 2 numaralı SAVAŞ ATI ile 3 numaralı KAZDAĞI yeri olanlara önerim. Sahada herkesin dilinde olan 7 numaralı ZAL bombam.

7. Koşu: Deluxe ile Benelux’ün tam kardeşi olan 5 numaralı LADY LUXOR eksiksiz hazırlıklarıyla ilk şans vereceğim isimdir. İdman pistinde dereceli işler ile dikkat çeken 10 numaralı STARRY DAY ile Golden Tower’ın tam kardeşi olan 1 numaralı AVRUPA GÜZELİ öncelikle rakipleridir. 6 numaralı LOVE STORY ile 2 numaralı ESMER unutulmamalı. İdmanları sahadan takip eden ekip arkadaşlarımdan aldığım bilgiler doğrultusunda pişkinliği ile oldukça beğeni kazanan 7 numaralı MISS CONGENIALITY'ye dikkat! Geniş şablonlar bu ayağı kapayabilir.

8. Koşu: Sentetik pistte start aldığı 2 yarışından birini kazanan, diğerinden ise ikincilikle ayrılan 2 numaralı OĞLUMEJDER başta olmak üzere günün 8. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

9. Koşu: Ankara’dan tam hedef yapılarak bu koşu için getirilen 1 numaralı ASİLBEŞİR ile Amankaya’nın anne kardeşi olan ve daha iyi koşacağı çime tekrar çıkacak 5 numaralı MUCİZEKAYA en ciddi rakibidir. 6. Koşuyu tek yazacaklar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.