YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

4 Ekim 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

4 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün İstanbul programına devam ediyoruz. Çift bankolu şablon üzerinde çalışacağız. Günün ilk ayağında start alacak olan CHLOE, ilginç pedigrisi ve bugün padoku ile ilgi çekebilir. Start provaları da beğenildi. İdman pistindeki son kısa işlerini yarışa yansıtması durumunda kazanacaktır. Güvenerek ve risk alarak günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İstanbul programında bugün çift bankolu şablon üzerinde günün ikinci bankosu olarak tek bırakacağımız isim ise DIAMOND DASH olacak. Müslüm Çelik ile bu koşuya katılacak olan safkan, istikrarlı form durumu ve tabelalarıyla beğeni topladı. Bugün yatkın olduğu pist ve mesafede yine çok koşacak. Güvenerek çift bankolu şablon içinde ikinci liman olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler son yarışı ölçü olmayan ve kendine uygun rakipler yanında start alacak olan GÜLDÜRGÜLDÜR'e günün son ayağında güvenebilir. Bu atın problemleri de giderildi, bir süre takip listesi içinde tutmakta yarar olacak.

Eko Kupon: 1 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4-5-6-10 / 4

Normal Kupon: 1 / 10 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4-5-6-10 / 4-11-12