YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

4 Ekim 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

5 Ekim Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: İstanbul'da umduğunu bulamayan ve tekrar sevdiği piste dönen Atılım ile güzel bir hazırlık evresinden geçen Dalgacı birincilikte eşit şanstalar. Zaman zaman ters koşabilen Burcutay, göz ardı edilmemeli. Formunda önemli derecede kıpırdamalar olan Sangam, sürpriz şansına sahip. 

SIRALAMAM: 2-4-3-10

2. Koşu: Problemlerinden dolayı aralıklarla koşan King Crown, tamamladığı hazırlıkları eksiksiz Madiba, tekrardan istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Forever Here ile daha önce buradaki çoğu rakibini geride bırakan Akınşah arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini tayin edecektir.

SIRALAMAM: 5-6-7-1

3. Koşu: Stilli dışı koştuğu ve yarışı önlerde kabullendiği başarısız son koşusuna bir anlam veremediğim Drive Faster, sonrasında bir süre dinlendirildi. Tekrar hız verdiği çalışmalarında kusursuz dereceler ortaya koyan sınıf safkanın ilk kez takılacak olan KAPALI GÖZLÜK'le klasını konuşturmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 2

4. Koşu: Mücadele verdikleri son koşularında elde ettikleri dereceler birbirlerine oldukça yakın kısrakların start alacağı bu koşuya dikkat edilmesi taraftarıyım. Benim sıralamam; Turbonun Kızı, Nida Sultan, Güzel Nadiye, Buruk Sultan, Bahar Sultan, Dugem ile İzelim şeklinde olacaktır.

SIRALAMAM: 9-8-5-2-1-4-6

5. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı pist ve mesafedeki son koşusunda, düzlükten sonra binicisinin teşviklerine her metrede aynı güzellikle karşılık veren Berkuk, fotoya yakın bu günkü rakiplerinden Mahrem'e hakim olduğu gibi farkı açarak 1.32.55'lik derecesiyle sermayeli kazandı. Oldukça başarılı bir sezon geçiren formda safkanın kusursuz hazırlıkları ve uygun sıkletiyle başarılarına bir yenisini ekleyeceğine inandığımdan dolayı günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 8 // 7-6-2-4

6. Koşu: Bu sınavı için yaptığı uzun galobunda yeşil ışık yakan Undaunted, tekrardan sevdiği Ankara pistine dönen Win The West, aradan sonra sıkıştırılmadan yarış gösterilen Sefir Bey, İstanbul'da umduğunu bulamayan Mister Ticker, bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Eren Efendi ile bu kez DİLBAĞI takan New Day çetin geçmeye aday koşuda ayrım yapılmaksızın değerlendirilmeli.

SIRALAMAM: 5-2-4-3-1-6

7. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form yakalayan Dede Taşı ile bir önceki 2.liği kusursuz Alla Turca arasındaki mücadeleye, toparlanma çabası içerisindeki Uhti Puhti'de iştirak edecektir.

SIRALAMAM: 1-4-2

8. Koşu: Erken yürüdüğü ilk 1200 metrelik kum koşusundan yakın aralarla 3.lükle ayrılan Gallus, sonrasında iştirak ettiği 1300 metre mesafeli kum yarışını 1.22.15 gibi gayet güzel bir dereceyle zorlanmadan kazandı. Her yarışını bir öncekinden parlak koşan ve bu sınavı için yaptığı çalışmalarında da göz dolduran tayı riski sevenler kuponlarına tek bile yazabilirler. Kolay kazandığı yarışı ardından bir süre dinlendirilen Ustaoğlu ile Kocaeli pistinden kazanarak moralli dönen Taşkesen favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecektir.

SIRALAMAM: 4-6-5

9. Koşu: Bir türlü kazanamasa da sürekli tabela içerisinde şans bulmayı bilen İsakızı, değişen etkili pilotu idaresinde bu kez şeytanın bacağını kırabilir. Ufak tefek sorunları giderilen Bilgeprens, ciddi hazırlıklarıyla dinç gireceği yarışta göz ardı edilmemeli. Rakiplerine nazaran çok daha tecrübeli olan Kızımözçelik, bunu en iyi şekilde lehine çevirebilir. Tam takıları çıkarılan Koşansaçan ile yeni yeni form tutmaya başlayan Lamazi kollanılması gereken diğer kısraklar.

SIRALAMAM: 3-1-5-6-7