YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Ekim 2017 Perşembe

Mami SAHIN

5 Ekim Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Gösterişli kazandığı ilk koşusu ardından mücadele verdiği son 1300 metrelik çim startında, son viraj üzerine gelinirken bir anda dışarıya doğru savrularak oldukça zaman kaybeden Zengince, düzlükten sonra toparlanıp tazelediği ataklarıyla tatminkar bir 3.lük sergiledi. Koştukça daha iyi yerlere gelebileceğinin izlenimlerini veren taya ilk şansı vermekteyim. Bursa ve İstanbul'daki çim yarışları oldukça parlak Nazlı Delal, muhafaza ettiği güzel durumuyla İzmir pistini yadırgamadığı takdirde gruba üstünlük sağlayabilir. Vikonya, Ferzande Kız, Özgüzel ile Evdegül daha sonra düşünülebilir.

SIRALAMAM: 12-9 // 4-2-3-7

4. Koşu: Yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajı bulunan Bambam, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Toparlanmaya başlayan Fethiye ile kısa bir süre dinlendirilen Babakayra öncelikli takipçileri. Mesafesinde Edadülüle, gününde olduğu zaman farklı koşan Nişanlıkız ile pilotunu bulan Taşıyan en küçük hatayı affetmezler. 

SIRALAMAM: 9-8-5-15-14-7

5. Koşu: Hücumda çok geç kaldığı son koşusundan 2.likle ayrılan Aysunum ile ilerisi için umut vaat eden Silent Love arasındaki mücadeleye, sorunları halledilen King Dadaş'da katılacaktır.

SIRALAMAM: 5-10-2

6. Koşu: Çok daha ciddi rakipler arasında mücadele verdiği son yarışları üst düzey Ayza, hiçte yabancısı olmadığı piste ve adeta bütünleştiği pilotuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. Radyocu, Ildır Beyi ile Fair Mont bahis oyunları için düşünülmeli.

SIRALAMAM: 7 // 5-3-4

7. Koşu: Sürekli artan kondisyona sahip Reyhan Bey, formu ışıltılı Noel Market, kolay kolay tabeladan düşmeyen Pretty Duches ile istim üzerine getirilen Aygen ayrımsız yazılmalı.

SIRALAMAM: 3-7-8-1

8. Koşu: Performans olarak birbirlerine çok yakın; Harputlunun Oğlu, Kral Ege, All Accounted For, Princess Westport, Serkan Bey, Tanzer ile Love Me Tender sizlere önerebileceğim en şanslı isimler.

SIRALAMAM: 7-9-13-3-1-2-4


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN