YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

6 Ekim 2017 Cuma

GanyanTime.com

6 Ekim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 11-2-5-7-6

2. Koşu: Sıralamam: 3

3. Koşu: Sıralamam: 2-6-1-5

4. Koşu: Yarış hayatının en iyi durumunda olan 2 numaralı GÖZYAŞI GECESİ ile artan forma sahip 5 numaralı ALTINCI HİS önceliklerim. Kısa aranın ardından gördüğü 2 koşu ile açıklarını gideren 3 numaralı SERHANTAY bu yarışIyla beraber takibe alınmalı. 6 numaralı AMANKAYA sürprizim.

5. Koşu: Son yarışında start çıkışında yaşadığı şansızlıkla grubun gerisinde kalarak büyük avantaj kaybeden 2 numaralı BÜTÜNAY sonlardaki atakları ile koşudan üçüncülükle ayrıldı. Bugün aynı şansızlıkları yaşamaması durumda maiden'a veda etmeye oldukça yakın görünüyor. Risk almak isteyenler tek yazabilir. 3 numaralı EZERHAN, 8 numaralı GÖRÜNMEZ, 4 numaralı GERGİN, 9 numaralı OKGİBİ ile 5 numaralı KAPLANKAYA rakip yazacaklara önerim. 

6. Koşu: Ankara'da kazandığı G1 Yıldırım Beyazıd koşusuyla son 2 kötü yarışının izlerini silen ve tekrar formunu bulduğunu gözler önüne seren 9 numaralı REBEL YELL favorimdir. Uluslararası Anadolu koşusundaki ikinciliği ile göz dolduran ve bu pistte start aldığı 3 yarışında da birincilik mücadelesinin içerisinde olan 7 numaralı CERASTES ilk rakibidir. 8 numaralı FINESSE, 3 numaralı OĞLUM BERAT, 6 numaralı VICTORY IS OURS ile 1 numaralı ABBAS YOLCU günün yarışının birincilik adaylarıdır. 

7. Koşu: İstanbul'daki ilk yarışında G2 koşuda start alan ve sonlarda yaptığı etkili atakları ile tabela içinde yer bulan 8 numaralı TAÇSER daha iyi durumda gireceği koşuda favorimdir. Yarışın süratli gidecek olması lehine 3 numaralı SANBERK en ciddi rakibidir. 1 numaralı ALOYSHA, 4 numaralı KARACAGÜZELİ ve 2 numaralı ULUKIZ yazılarak bu ayak geçilebilir. 

8. Koşu: 2 aylık aranın ardından çıktığı son koşusunda sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen ve ilgilileri tarafından Ankara'dan İstanbul'a getirilen 6 numaralı WHITE FIRE koşacağı pistte yapmış olduğu hazırlıklarında eksiksiz bir görüntü ortaya koydu. Buradaki rakiplerinden kalite olduğuna inandığım 6 numaralı WHITE FIRE'ın, startla birlikte alacağı liderliği aynaya kadar taşıyarak kazanmasını bekliyorum. 

9. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz. 


27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN