YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

6 Ekim 2017 Cuma

GanyanTime.com

6 Ekim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sıralamam: 11-2-5-7-6

2. Koşu: Sıralamam: 3

3. Koşu: Sıralamam: 2-6-1-5

4. Koşu: Yarış hayatının en iyi durumunda olan 2 numaralı GÖZYAŞI GECESİ ile artan forma sahip 5 numaralı ALTINCI HİS önceliklerim. Kısa aranın ardından gördüğü 2 koşu ile açıklarını gideren 3 numaralı SERHANTAY bu yarışIyla beraber takibe alınmalı. 6 numaralı AMANKAYA sürprizim.

5. Koşu: Son yarışında start çıkışında yaşadığı şansızlıkla grubun gerisinde kalarak büyük avantaj kaybeden 2 numaralı BÜTÜNAY sonlardaki atakları ile koşudan üçüncülükle ayrıldı. Bugün aynı şansızlıkları yaşamaması durumda maiden'a veda etmeye oldukça yakın görünüyor. Risk almak isteyenler tek yazabilir. 3 numaralı EZERHAN, 8 numaralı GÖRÜNMEZ, 4 numaralı GERGİN, 9 numaralı OKGİBİ ile 5 numaralı KAPLANKAYA rakip yazacaklara önerim. 

6. Koşu: Ankara'da kazandığı G1 Yıldırım Beyazıd koşusuyla son 2 kötü yarışının izlerini silen ve tekrar formunu bulduğunu gözler önüne seren 9 numaralı REBEL YELL favorimdir. Uluslararası Anadolu koşusundaki ikinciliği ile göz dolduran ve bu pistte start aldığı 3 yarışında da birincilik mücadelesinin içerisinde olan 7 numaralı CERASTES ilk rakibidir. 8 numaralı FINESSE, 3 numaralı OĞLUM BERAT, 6 numaralı VICTORY IS OURS ile 1 numaralı ABBAS YOLCU günün yarışının birincilik adaylarıdır. 

7. Koşu: İstanbul'daki ilk yarışında G2 koşuda start alan ve sonlarda yaptığı etkili atakları ile tabela içinde yer bulan 8 numaralı TAÇSER daha iyi durumda gireceği koşuda favorimdir. Yarışın süratli gidecek olması lehine 3 numaralı SANBERK en ciddi rakibidir. 1 numaralı ALOYSHA, 4 numaralı KARACAGÜZELİ ve 2 numaralı ULUKIZ yazılarak bu ayak geçilebilir. 

8. Koşu: 2 aylık aranın ardından çıktığı son koşusunda sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen ve ilgilileri tarafından Ankara'dan İstanbul'a getirilen 6 numaralı WHITE FIRE koşacağı pistte yapmış olduğu hazırlıklarında eksiksiz bir görüntü ortaya koydu. Buradaki rakiplerinden kalite olduğuna inandığım 6 numaralı WHITE FIRE'ın, startla birlikte alacağı liderliği aynaya kadar taşıyarak kazanmasını bekliyorum. 

9. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.