YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Ekim 2017 Perşembe

Mami SAHIN

6 Ekim Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajı bulunan Ildır Rüzgarı, mesafesinde bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Aradan sonra yarış gören ve Bursa pistini çok seven Mademoiselle, en az favori kadar iddialı olur. Ard arda kazanmayı bilen formda Forte, en küçük bir hata affetmez. Botanvadisi, Sadık Ağa, Dymaxion ile Young Bond kollanılması gereken diğer şanslı isimler.

SIRALAMAM: 9-4-5-3-1-2-8

2. Koşu: Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Lady Falcon ile yükselişini sürdüren Patient ikilisine eşit şans vermekteyim. Üstün süratiyle Raziye Ana, bu ikiliden sonra düşünülebilir.

SIRALAMAM: 6-4 // 5

3. Koşu: Yarışı gereksiz yere yüksek tempoda forse ettiği son 1400 metrelik kum koşusunda, düzlükte 5 – 6 boy kadar öndeyken fotoya yakın düşmeye başlayan temposuyla diri gelen Dolphin Stone’ye karşılık veremeyen Lion Flag, gayet tatminkar bir 2.likle yetindi. Sürekli iyiye giden tayın 200 metre daha kısalan mesafede kazanması normal sonuç olacaktır. Koştukça üzerine koyan Super Steel ise sert takipçisi.

SIRALAMAM: 4 // 8

4. Koşu: Ankara’da galop niyetine yarış gösterilen Ulakçı ile tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Yurttay ikilisine eşit şans tanımaktayım. Mesafenin başarılı isimlerinden Dökerbey, göz ardı edilmemeli. Başarısız son yarışına anlam veremediğim Yedikaranfil, inatçı karakteriyle kendisini affettirmeye çalışacak. 

SIRALAMAM: 5-1-3-6

5. Koşu: Kaba kum performansı üst düzey Gold Foot, mesafe ayırt etmeyen Princess Di, Ankara’daki yarışları ışıltılı Duke Prospero ile kazanarak moral bulan Scamp ayrımsız yazılmalı.

SIRALAMAM: 6-8-5-1

6. Koşu: Denk güçlerin bir araya geldiği oldukça zorlu bu ayakta; Gazanfer, Endergül, Ellibeş, Lazpacı, Günerbey, Baykoç ve Gölgesiz sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 12-3-1-2-6-5-8


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN