YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

5 Ekim 2017 Perşembe

Mami SAHIN

6 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün İstanbul'da güzel koşuların olduğu zevkli bir yarış programı var. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Günün ilk ayağında start alacak olan GÖZYAŞI GECESİ, idman pistindeki iyi işleriyle beğenildi. Bilinen kalitesi kendine uygun rakipler yanında bugün yine çok koşarak kazanabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İstanbul programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan ise BÜTÜNAY olacak. Problemleri giderilen ve pedigrisi kuvvetli olmasına karşın henüz istenilen performansı sergilemeyen Tamerinoğlu yavrusu mesafeden etkilenmezse yetenekli ve tecrübeli binicisi ile bugün çok koşabilir. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son kısa işinde 23.8 R yaparken beğenilen RAY OF SUNSHINE, harika formu ile burada dikkat çekiyor. Bu safkanı bir süre daha takip listesi içinde de tumakta yarar olacak. Güvenerek farklı ve daha düşük bütçeli kuponlarda alternatif bir tek olarak düşünebiliriz. 

Eko Kupon: 2 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-6-7 / 2

Normal Kupon: 2 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-6-7 / 1-2-7-8